Nee Ik wacht rustig af. Ik koop geen testen en wacht gewoon rustig af Nog steeds niet ongesteld na het bruinverlies van maandag.
nee negeatief helaas peanutbutter maar geen bloed geeft moed en ik heb nog geen krampjes gehad of zo dus dat is positief
Misschien kan het nog Heitje en heb je te vroeg getest of was je eisprong laat ---ofmaak je weinig HCG aan in het begin . Ik hoop het zo voor je
ow je was er al.. jee meiden balen dat het nu niet positief is, maar dt kan alsnog en bakerstreet nog niet gezien he? wat is dit spannend zeg... beleef helemaal mijn eigen moment toen ik een test deed XD
Ik heb ovu testjes gedaan en weet dus dat ik 18 feb mn eitje heb gehad! Dus moet vandaag dan wel ongesteld worden... Sjonge ik baal wel hoor... Nou ja, hopen dat de ongi uitblijft he! Echt superlief dat er zoveel meiden zijn om ons te supporten! Dikke knuffel voor jullie! Gaan we vaker doen! (maar dan zijn de rollen omgedraaid natuurlijk hihi)
@lady en heitje.. jammer meiden, maar niet de hoop opgeven he...alles kan nog... SUCCES.. en ik strooi nog ff wat HCG ********************************* ***************************** ******************************** ********************* VANGEN!
jammer zeg dames. Maar geen bloed geeft moed. Enne ladypink: groen is overtijd, maar negatest. (ben ik inmiddels expert in) En nu ga ik de rest ff bijlezen
Dokkumer huis aan huis van gister, staat op het blad met geboorte en rouwadvertenties (erg domme plek) helemaal links onderin.