Zo vandaag ff de zorginstelling gebelt omdat ik van de HA al klossen moet hebben dus die heb ik nu bestelt.....wel 12 stuks hihiihih en een tijdelijke rolstoel ze komen het maandag al brengen spannend................
Hee meiden! Ik zou jullie nog even wat sturen over mijn test van vanmorgen. Hij was negatief zoals ik al verwachtte...dus vond het ook niet zo erg! Ik had trouwens mn verhaal over mn vage ongi ook ergens anders op internet gesteld aan een soort van arts en die zegt dat het bruine slijmverlies wat ik had de avond voordat het rood werd niet normaal was en dat ik daarvoor naar de dokter moet? Vaag hoor, ik lees het hier zo vaak dus ga ook niet naar de HA...Ik wacht mn volgende wel af en als die weer niet normaal is dan ga ik wel ff heen... Moet nu werken dus lees vanavond wel ff bij! Hoe hebben de anderen getest? Hoop dat er wel nog een roze bij zit natuurlijk! Fijne dag vandaag!
Meiden die zwanger zijn GEFELICITEERD! Ik ben nog aan het wachten! Heel irritant maar hoop binnenkort ook een positieve test in handen te hebben! -x-
Nee nog niet ben echt zo bang om een negi test in handen te krijgen! Maar heb ook nog niet getest mdat ik steeds lichte ongi krampen voel en me darmen.... Althans ik denk mijn darmen beetje vaag gevoel om te omschrijven! Ik verzin gewoon steeds een smoesje Ik ben echt heel bang om te testen dit zou ook de eerst ekeer testen voor mij voor mij. Even klein vraagje ik heb na de eisprong niet veel afscheiding gehad. En nu begint het weer heel veel te vloeien! Hadden jullie daar ook last van voor ongi of zwangerscha? -x-
Ik hoor van veel mensen dat de een t heeft voor een ongi en de ander tijdens een zwangerschap! ik denk dat dat echt per persoon en per cyclus misschien wel verschillend is en dat t dus eigenlijk niks zegt.. want ja.. als t bij allebei kan weet je wat t betekende als je of een posi test hebt of ongi bent!
vlak voor mijn ongi heb ik nooit last van afscheiding. meestal na mijn ongi even, maar niet veel! ik merk nu zelf ook dat ik sinds een dag of 2 er meer last van heb. als je niet alleen durft te testen, waarom doe je het dan niet met je vriend/man samen? dan kijkt hij eerst, dan merk je aan hem wel of het raak is of niet!
zo ik ben zooo moe,mijn kleine meid was vanmorgen al om 05.00 uur wakkes en ze wou echt niet meer gaan slapen,ze was zooo druk bezig met spelen in bed dat ik dacht grrrrrr dan maar opstaan! dus ik ga zo lekker eff op de bank liggen! ik weet dat ik nog eff moet wachten maar ik heb nu al best last van mijn (.)(.) en ik moest gister morgen en vanmorgen kokhalzen dat had ik dus ook toen ik net zwanger was britt dus wie weet.
Ja ik wil het eigenlijk nu ook wel weten want steeds het gevoel hebben ongi te worden en er komt maar niks is niet zo leuk! ik werk tot een uur of twee en daarna race ik naar de kruitvat! Oh wat spannend... -x-
Nieuws van hier.... Ik heb een cb test in de pauze gehaald en gedaan. Dik positief! Dus de HA had het fout!
BEL M! echt gewoon doen! sorry hoor maar die moeten echt s leren luisteren naar mensen.. en ze moeten kruidvattesten gaan halen! hahaha iig, over t algemeen genomen dan he..
hey meiden, heb eigenlijk even een vraagje aan jullie ... Ik had eigenlijk gisteren ongeseld moeten woreden en normaal voel ik dan al zeker 3 dage van te voren krampen. Nu helemaal nergens last van gehad. Alleen veel plassen, moe, pukkeltjes, gevoelige borsten, onderrug pijn. ochtendmisselijkheid en duizelig. Steekjes in mijn linkerzij. Wij zijn vanacht om 5 uur gaan slapen omdat we films hebben zitten kijken. Ik ging net voor eerste keer naar de wc en het was net of mijn urine wat bruinig ws. Het waren geen slierten of slijm... (sorry voor het taalgebruik) Kan dit innesteling zijn, aangezien in nog geen krampen heb maar wel steekjes links? Of is het miss toch een ongi? Ik heb test liggen, is het verstandig om te testen? Zijn testen van babyboomshop.
Hai Heitje. Als ik ongi wordt heb ik altijd eerst bruin slijm verlies en daarna pas rood.... voor dus niets anders dan normaal.