iedereen gaat lekker slapen, is het ook echt weer voor! Truste ladies, zorg maar goed voor jullie zelf en je frummeltje(s)!
hai dames, nog geen nieuws van rimar? hoop dat ze zich snel laat horen... nou...ik had gisteren toch echt me ei hoor...rare is wel vandaag was ik even aan de dunne...een kramp in buik...en ook misselijk erbij..herkenbaar voor iemand hier die zwanger bleek te zijn?
Volgens mij komt Rimar morgen pas weer online...vanmorgen echo en vanmiddag had ze gelijk afspraak met de vk.... maar misschien komt ze vanavond nog wel vertellen hoe het ging! Hoop het!
Ik had wel allang moeder willen zijn...wilde altijd op mn 26e moeder worden.... En toen ik 25 was zijn we begonnen..besef me zo wel meer dat de tijd hard gaat zeg..pfoee Jij nog geen ongi he? Misschien had ik het al gevraagd maar wanneer ga je testen als je ongi uitblijft?
Nou meiden ik snaper niks meer van,mijn bruinverlies was nou weer weg...pfff Laat het dan ineenkeer doorbreken, dan zijn we er vanaf
Lieve Sammie Alvast gefeliciteerd met je hubbie en heel veel succes morgen met je IUI!!!!!! Ik ga heel hard voor je duimen
hier ook net klein beetje in inlegkruis en is nu totaal weer weg. tja laat er nu maar met bakken uit komen zetten
ja dat is snel, al kan het me niet snel genoeg gaan. late reactie van mij maar werd er uit geknikkerd en toen ben ik maar even gaan liggen ik hoop voor je dat de vermoeidheid weg gaat en je wat minder pijn hebt. x
@ senna & Zomaar hier hetzelfde probleem dames. gister een drupje bruine en vandaag niets behalve dan doorzichtig/witte afscheiding maar het heet totaal geen kleurtje...dus we zullen moeten af wachten. En zomaar als ik morgenochtend nog niets zie waag ik toch een testje aangezien mn collega's een afstudeerfeestje voor me hebben geregeld met natuurlijk veel alcohol en ik wil echt t risico niet nemen.