hey meid dat heb ik ook wel hoor, ik klets hier nu toch ook al een aantal maanden mee en dan krijg je wel een band met elkaar, idd alleen soms jammer dat dat dan soms vergeten wordt
ooohh...meis, wat fijn dat je wat van je laat horen... en wat erg dat het mis is gegaan met je zwangerschap en dat je nu zo ziek bent... ik hoop dat je heel snel weer op mag knappen... hele dikke vette knuffel voor jou meis!!!
zo,kom net van de kapper...weer lekker een beetje model in laten knippen... het is maar koud buiten vandaag hoor! brrr
oooo leuk naar de kapper, ik heb gister mijn haar weer gekleurd... ja is echt koud hé met die wind...
Zal wel vreemd zijn...ik word al vanaf 3 maanden na de bevalling precies op tijd ongesteld, ondanks de borstvoeding. Net zoals voor de zwangerschap. Ik heb net een ClearBlue Digital test gehaald, maar wil hem niet in mijn eentje doen. Ik wacht wel tot mijn vriend terug van zijn werk is. Wel een beetje jammer dat we op dit moment uitgerekend ruzie hebben Maargoed, even de trots opzij zetten. Bij mijn dochtertje raakte ik ook precies zo zwanger. Toen hebben we 1x niet opgelet en was het meteen raak. Maar een tweede is echt nog té vroeg.... zou niet weten hoe ik het zou moeten doen met 2 kids. Maargoed, ik blijf hopen dat de duiveltjes snel toch komen. ik heb nog steeds die krampen in onderrug en onderbuik wat ook niet normaal is voor mijn doen.
hahaha... ja dacht dat doe ik effe, maar er is hier heel veel gekletst...hihhih toch nog wel gezelliger hier dan in april, daar is het nog steeds wel rustig!! waait het bij jullie ok zo omeunig hard... foei. als mijn huisje maar blijft staan zeg..
ja idd...wij zijn hier hoor...en dan als het negatief is heb je je partner ook niet over de zeik geholpen met dat je moest testen.....
whahaha jaaaah! Was wel grappig...we wren op de fiets naar supermarkt...ging goed...wind mee hahaha. Maar toen we daar liepen om naar binnen te gaan windvlaag....woei zomaar mijn dochter om!!! Hihi ze vond het gelukkig wel leuk... boinkkkk zei ze...mama wieeeeeeeeee (andere woorden....gevallen mama leukkkkkk!!!)
Goedemiddag! De IUI is pijnloos verlopen en dit keer meer zaadjes dan alle vorige keren! Hopelijk vinden de feestende zaadjes de disco bal Heb wel terug gelezen, maar kan niet reageren want we krijgen zo visite. Iedereen een fijne dag en tot morgen!
mijn posi test van mijn dochtertje ging hier ook live op zw.pagina toen zat ik hier ook te stressen. lijkt wel of ik terug ga in de tijd! maar ik ga niet weer in mijn eentje testen. en mijn vriend flipt niet zo snel, gelukkig!
yeeeuuuhhh nu dat er maar eentje zijn weg vind en blijft plakken....hou normaal niet van plakkers na een feessie....maar bij jouw mag het wel!!!!
jippie Sammie, ben blij dat het goed verlopen is en nu maar duimen dat de zwemmertjes de weg vinden en blijven plakken aan die mooie discobal... @Ingef, ja hier ook heel erg hard aan het waaien @Assi, je moet doen wat je zelf het beste vindt