Hahaha ja de leeftijd hè! Gebruik dan ook een gewone banner dan raak ik niet in de war! Heb je wel een nekplooi meting gehad?
Beg met mij gaat het prima. Ik heb alleen gisteren de hele middag op de bank gelegen met ontzettende buikpijn, kon er gewoon niet van lopen. Een heel groot ei volgens mij
Ff niet ivm.vochtprobleem maar iets anders , Dochterlief en ik gingen in bad en net voor het bad dacht ik ik check eens of ik nog witverlies heb (gisteren een beetje). Ik kreeg ineens toen ik met mijn vingers over de buitenkant van mijn vulva gleed een hele hoop wit plakkerig ,langdradig slijm mee zoals eiwit voor je je ei moet hebben. Ik heb ook al de hele dag een soort bandenpijn meer naar de zijkant van de liezen en onderrug. Herkent iemand dit?
hoi! Ik val er even in, net terug van het werk. Nu barstende migraine :s. 'k denk dat eten ga halen i.p.v te koken . xx
heey ladies, heb gister een posi ovutest gehad vandaag bijna niks meer te zien op die test van vandaag. heb ik dan al mij eisprong gehad? of kan het nog komen?
Haha nou op GTST ben ik al 2 jaar uitgekeken hoor nu er allemaal van die broekies in spelen is het niet meer leuk meer! @ Lilalien, ik heb dezelfde klachten als jou. Heb al bijna een week lang last van steekjes onderin mijn buik. Gisteren was het even over maar nu is het er weer Als het even weg is en ik ga lopen of ga zitten dan heb ik meteen weer last. Heb ook erg veel wit/slijmerige afscheiding, ben de laatste dagen eerder moe vooral in de avond en mijn tepels zijn een beetje pijnlijk en lijken een beetje van vorm te veranderen. Ik wacht af, kan niet wachten met testen eigenlijk...
he he je hebt het wel tegen een broekie pas op he grapje.... @ anoniempje dan heb je je ei idd gehad. als de test weer lichter/ wit word.
ja ik weet...hier ook voetbal op....blaaaaahhh! Ach ff hier kijken, ga zo naar bed toe...ben nieuw beleid gestart..niet meer overdag veel computeren..maar even in de ochtend en als kleine op bed ligt even....En de avond eigenlijk nog maar 2 avonden in de week.... Wil dat vasthouden, want ik zat echt teveeeeel hier, en er gebeurdxe niets in huis meer..... (komt ook door hormonen...heb nergens zin in) Hopelijk veranderd er zo eens wat heir....in mijn koppie ook!