Nou weer 20euro armer door die testen. Er zitten er meteen 3 in dus als het vandaag negatief is dan kan ik deze week nog een keer testen. Nu eerst even wat urine opsparen haha.
Iek, daar gaat mijn voornemen om minder op het forum te zitten, het is hier veel te spannend! Lautjuh, ik ben echt razend benieuwd! Klingel, jammer dat bij jou de toch ook gekomen zijn... Maar, jij gaat ook alweer vol goede moed naar de volgende ronde lees ik. JedidJah, jij houdt het ook echt verrekte spannend zeg. Als jij niet zwanger bent, dan weet ik het ook niet meer! Nog een paar daagjes *gaat zich toch maar op de juni lijst laten zetten*
Ik ben druk aan het sparen. Stom van me dat ik het andere bekertje urine heb weggegooid waar ik net die ovutest mee gedaan heb. Naja. Even geduld nog hihi.
Nou ik heb de test gedaan. Niet zwanger Maar we wachten af...geen bloed geeft moed... Waarom die ovutest dan positief geeft weet ik ook niet.
ovu testen sporen hcg sneller en eerder op dan een zwangerschaps test he dus GEEN nood en even afwachten doe morgen vroeg eens een test met je ochtend urine
Ik zit net op internet te lezen en ovulatietesten kunnen ook hcg in je urine vinden. Ik wacht het wel af want ik zit mezelf hier helemaal gek te maken.
Ik heb net even bij de zwangerschapsbanners gekeken. Als ik zwanger zou zijn dan zou dat nu 3 weken en 6 dagen zijn. Misschien ook veelste vroeg om al te testen. Nou ik hou op haha. Even gedachten op iets anders.
haha lautjuh, alsof dat gaat lukken! @bramtim, was jouw test ook negatief? Die van mij wel! en waarschijnlijk heb ik door het denken dat ik zwanger ben ook nog mijn ei vorige week gemist. balen!
Hey allemaal, Jemig weer veel zwangeren erbij, zeg! Gefeliciteerd allemaal Hier nog even wachten. Nod is 27 mei. Groetjes, Maine
Haha welke vam de vier. Ja dus maar ik ben ook niet helemaal eerlijk en doe voor spek en bonen mee. Ben namelijk 18 april gecurreteerd dus kan nog weeeeeeken duren voordat ik ongi wordt. Had alleen vruchtbaar slijm, volgens mij een ei en ook nog alle zwangerschapsverschijnselen die je maar kunt verzinnen Oke we wachten ONgeduldig af ..... zucht (oh een ei missen lijkt me echt een ramp!)