Mama Diana, zou dan inderdaad gelijk de dag nadat je ongi word beginnen met tempen, zo un je er dan achter komen wanneer je de eisprong hebt gehad! Wendy, je moet doen wat je goed lijkt om te doen, maar ik zou niet kunnen wachten, en positief is positief...
Is wl erg spannend inderdaad... Soms moet je gewoon maar toegeven... en de test doen voor duidelijkheid. Het is beter dat je duidelijkheid hebt want je lichaam kan die spanningen en zwanger zijn of zwanger worden gaan niet helemaal goed samen. Niet dat ik nu zeg dat je de test MOET doen... maar zou misschien wel beter zijn. En anders wacht je tot zondag... misschien is het wel een idee omdat zondag zo door je hoofd spookt dan de test te doen? Heel veel succes!
Hoi, 18 april laatste pil, dat spookt ook door mijn hoofd. Ben vaker gestopt geweest en toen altijd netjes op tijd geweest, maar deze keer niet dus ja wat zal het zijn. Misschien toch aan het ontpillen zoals ze dat zo netjes noemen hier. Cyclus van slag, of toch zwanger ja de tijd zal het leren zeggen ze altijd. Vind het toch reuze spannend en alleen een testje kan het uitwijzen maar daar ben ik nou juist ook zo bang voor. Daarom het dubbele gevoel. Groetjes Wendy
Het kan inderdaad vanalles zijn, cyclus moet nog op gang komen, dus kan best langer duren in t begin, maar de eerste ronde zwanger zijn, kan ook.. Dus als je het zeker wil weten, moest je gewoon een testje wagen!
Hey lieve meiden! Ik ga ervandoor even kijken naar de FINALE GOUDENKOOI! Heel veel succes... en bedankt voor de info! Knuf, MamaDiana
Ik ben dr ook vandoor, volg t eigenlijk nooit, maar de finale wil ik ook wel zien... kijken wie dr wint!
Ik heb op Brian gestemd. Spannend die finale! Tot morgen meiden. Ik ga morgenochtend voor de laatste keer een testje doen.
Ja he...maar het is heel makkelijk hoor: bij het opstaan 's ochtends gewoon linea recta naar de wc gaan en plassen. Dan heb je de kans niet meer om een test te doen Ik probeer het zo lang mogelijk uit te stellen, des te meer kans. Maar ook des te groter de teleurstelling als het niet zo is, maar ja...je hebt het er maar mee te doen he. Het is gewoon fifty-fifty, en dat probeer ik wel voor ogen te houden.
Wat balen Sanne...even een dagje sip en dan er weer tegenaan he! Succes. Hier is het rustig, wel af en toe wat steekjes maar mijn darmen zijn ook van slag de afgelopen dagen, dus waarschijnlijk komt t daar van. Gewoon wachten. Komend weekend zou er eventueel een innesteling kunnen zijn, wie weet merk ik daar nog wat van.... Tot later!
OH MY GOOOOD! Ik kon mezelf net niet meer tegenhouden en heb een test gedaan. Meteen twee VETTE DIKKE strepen! Ik ben gewoon ZWANGER! *hijg hijg hijg* Ik ga flauw vallen denk ik!
Ik ben compleet van de kaart, en uitgerekend nu kan ik mijn luvver niet bereiken, de EIKEL! Maar goed...het is ook maar beter dat ik het niet telefonisch aan hem vertel, dat zou niet zo romantisch zijn he... 's even een leuke manier bedenken hoe ik dit ga brengen...hahaha...want als er IEMAND gaat flauwvallen hier is hij het wel, die gaat volledig van zijn stokje volgens mij
oh super toch mikki! ik bedoel, jullie waren er toch helemaal voor aan het gaan dus echt flauwvallen doet ie niet hoop ik? waar istie dan? zoek hem op hij moet komen om een dansje met je te doen! superveel geluk gewenst! (en wou je snel volgen bij de mama's) liefs klingel
Dankjewel lieve Klingel, voor de nodige support op dit late uur Ik slaap natuurlijk de rest van de nacht niet meer he, dat snap je wel. Mijn luvver is nu nog aan het werk, maar is bijna klaar en komt zo naar huis. Ik heb hem net aan de foon gehad en hem op dreigende toon te verstaan gegeven dat hij naar huis moet komen. Hij heeft niks door....hihi... En flauwvallen zal hij misschien niet doen, maar hij gaat wel de gelukkigste man ter wereld zijn 8)
Van harte GEFELIIIIIII, jij mag op roze, en dat sávonds laat zie ik!!! Hoe reageerde je mannetje toen hij thuiskwam? (Ben niet nieuwsgierig hoor!) Wat een geweldig nieuws, hoop dat de rest (inclusief mezelf) ook snel zo'n test in handen heeft... De pijn die ik gisteren trouwens had, is helemaal weg gelukkig... en m'n temp is gestegen, dus is toch m'n eitje geweest dan!
MIKKI77 van harte gefeliciteerd, geniet ervan! En hoe reageerde je wederhelft op het fantastische nieuws?