He meiden, wat wordt er al lekker gekletst hier....hmm ben zo druk geweest dat ik de pc amper heb aangeraakt de afgelopen week...nou dat merk ik gelijk ja haha. Jammie en nu weer lekker genieten van het mooie weer, het kan niet op. We gaan al hard richting mei en een hoop nieuwe babys natuurlijk! Ik ga weer s wat vaker inloggen mis te veel zie ik al. Groetjes vanuit een lekker zonnig tuintje!
NOD Mei 2009 1: 1984 & Miza & Gemke & Suekes 2: Redirosoe & Heitjekarweitje & Arka & Shyness 3: Mariska165 & 1985Breezer & Mgwc 4: Klein Chrisje & Surf & Ladyjoey & Muurtje & Noor1987 & monica076 5: Nana33 & LadyIngrid & Babylove1 & lievemama18 6: Kimski & Josjo & Lynd & Desi23 7: Knorretje84 8: Wgev 9: Caromama 10:Moederdag BB10 & Cristal1980 & Line77 & Nonja & LieseLeentje 11: MariaX & Mup 12: Ruby82 13: Eefje09 & kiki24 & Nala79 14: Alina & Smokey & Ricmar94 15: 16: Pearl29 & Niene 17: Susan71& Patriez & Lieselke 18: 19: Mijs 20: Laura28 21: Krokodieltje 22: 23: The Lady& Susan27 24: 25: Chelle 26: 27: 28: 29: 30: 31: ZONDER DATUM: P26 &Anniepannie & Naliey & Lefbekkie & Loesje13 TESTMARATHON: * 23 Mei:Susan27 * ....Mei: 58 dames voor de ROZE HUMMER .. Zwanger, .. Ongesteld, .. Negatieve test, .. Twijfeltest, .. Niets doorgegeven, 2 Cyclus van slag, .. vlindertje LET OP: gebruik de meest recente lijst én vergeet tenslotte het aantal bewoners niet te veranderen! [/quote]
aah nee lies....Knuffel! Had het op de club niet gelezen...of heb ik eroverheen gelezen....pfff...kwam gewoon ff snel kijken of er iemand te babbelen was en op de club zijn ze altijd rustig in het weekend whahhaaha...hier vind je altijd wel een verslaafde verwantte ziel... Met mij gaat wel...de buikgriep die mijn man had heb ik nu ook...gisteren hele dag op moment van spugen gestaan...en vandaag lekker uitgeslapen...hubbie heeft met tot 12.15 laten slapen...en ligt nu zelf even met de kleine op bed hihi. De kleine doet het weer goed, ze is eindelijk weer beter! Ze had een oorontsteking...echt niet leuk hoor...zoveel pijn bij zo een klein hoopje zielig mens op dat moment. Hoe is het verder met jouw nu? Groetjes, Miranda
Hoi meiden, wij zijn lekker van het weekend aan het genieten. Maar nu ligt de kleine meid te slapen, dus kan ik even lekker hier rondneuzen. Waarschijnlijk zit ik op het wachtbankje, maar weet het niet helemaal zeker, dus we klussen nog maar gezellig even verder. Voor de nieuwe meiden, welkom en klus ze. Ik hoop dat we maar veel roze mogen zien deze maand.
Nou ik hoop ook op meer ROZE hier! Het is in april behoorlijk blijven steken... Jammer genoeg. Hoop dat ze daar snel weer veel ROZE erbij gaan krijgen!
@ricmar: joehoe, gelukkig, ronde 2 kan beginnen! super! @lieselke: ik sta er al een paar maandjes op inderdaad, maar dit is voor ons pas de eerste echte ronde, dus.... hopelijk meteen de laatste (zou wel heeeeeeeeel erg veel geluk zijn...) @all: wat een prachtig weer! echt heerlijk! @ego: vanochtend gordijnen opgehangen bij mn zoontje in zn kamer. Hij had al luxaflex, maar hij werd steeds vroeger wakker, hebben nu verduisterende overgordijnen erbij gehangen, hopelijk helpt t... verder zit ik op de wachtbank, hopelijk kan ik testen over 2 weekjes... heb nu vanaf vandaag beetje krampjes, of duwend gevoel in mn buik, spannend, spannend... geen vruchtbaar slijm meer gezien, alleen zalfachtig, dus het blijft nu afwachten... tis wel best veel, kan dat iets betekenen? had het volgens mijn aantekeningen van de vorige zwangerschap ook... maar weet niet goed of ik het normaal ook heb, stom hè! nou goed, hopelijk is iedereen gewoon lekker aan de klus, dan zien we alleen maar ROZE in mei geniet lekker van het mooie weer, veel vitamientjes D, daar word je ook vruchtbaarder van
Net met mijn dochters in de spin en in de rups geweest op de kermis, daar kan ik toch minder goed tegen dan vroeger ale:
dat heb ik al vanf de eisprong ook wij schelen niet zo veel in nod zie ik ik had vandaag wat bruinverlies en net op de wc nog eens gekeken tis heel lichtjes maar bijna al niet meer te zien als ik volgens schema loop zou dat een innestelbloeding kunnen zijn voor mijn ongi is het nog veel te vroeg namelijk
Hallo? iedereen lekker van het weer aan het genieten? Hier net een ovu testje gedaan en deze was positief! Joepie! Ben ik blij dat ik vanmorgen geklust heb...
Net even een stukje gelopen. Moet ff wat checken op internet voor mijn vriend maar kan het niet laten hier even te spieken. Erg he. Hier begint het witte slijm te komen. Het dikker slijm wat dat vruchtbaar of een teken dat je ei eraan komt. Weet het niet meer Je had dik wit en waterig slijm welke slijm was ook al weer waar voor??
Oh... susan... ik zou het niet weten. Ik gooi het zelf ook door elkaar. Maar waterig is in ieder geval vruchtbaar slijm en als je er slierten van kan trekken, dus rekbaar. Momenteel is er bij mij geen slijm... maar ovu test is posi... echt iedere maand is het anders... zo verwarrend!
Ik vergeet het ook steeds. Ach ja we zien het wel. Gewoon lekker veel klussen dan moet het een keer goedkomen toch Hoe zit het met jou eitje dan voel je al iets??