Dank je Nies!! Ik ben ook benieuwd of er morgen nog een streepje te zien is. (ben nu al bang dat er morgen niks meer te zien is )
Nou ja, onzin eigenlijk dat berichtje hierboven. Ik had een duidelijke streep vandaag dus die zal morgen echt niet weg zijn! (beetje positief denken) Zere (.)(.) trouwens! Niet alleen aan de zijkanten, zoals ik het normaal weleens voor mijn nod heb, maar helemaal. (als ik erop duw voel ik het)
Meiden ik moet jullie gaan verlaten... Ik ben zwanger!!!!!! Ik duim voor iedereen van jullie mee, dat jullie ook snel zwanger zijn!
Gefeleiciteerd!!! Wat gaaf voor je. Ik had je kaartje al een beetje gevolgd en dacht al die is zwanger dat kan niet anders Geniet er van! Annabel ook gefeliciteerd ik hoop voor jou op een nog dikker streep vandaag!
Gefeliciteerd voor iedereen die zwanger is!!! Helaas mijn test vanmorgen weer negatief, toch nog geen duivel te bekken, snap er niets van, zal mijn lichaam me nu na 3 hele regelmatige menstruaties zo voor de gek houden, of gewoon nog niet genoeg hcg in mijn urine?? Groetjes Astrid
mijn nod was gister op mijn trouwdag pfff eergister met een test van ons ziekenhuis was ie heel licht en omdat ik gister vrij was maar 1 gekocht eigen merk van apotheek en die geeft nix pfff wou vanmorgen doen maar kon me urine niet ophouden zeg dan maar met 2de plasje... ik hoop echt niet dat het hetzelfde word als mijn dochter dat ik geen hcg aanmaak.. maar ja morgen naar de gyni als ik er aan denk gaat me maag nu al draaien!! voor alle ander mijn duimen draaien overwerk en de rest gefeliciteerd
Nou ik heb vandaag slechts een héél licht streepje, moest vanmorgen vroeg heel nodig plassen, (uur of 6:30) de urine waarmee ik getest heb, is die ik om 8:30 had.
Oh Peetje wat spannend voor je! Ik hoop zo dat het goed gaat! Je hebt al zoveel meegemaakt! Dit heb je echt verdient! Summer balen die rotongi ook! Succes in juni! Lieke wat een gedoe zeg. Ik moet zeggen dat het wel allemaal heel goed klinkt. Ik ga heel hard voor je duimen dat de duivels nog een paar maanden weblijven (een stuk of 8/9) Smile77 voor jou doum ik ook hoor! Ik hoop dat de volgende test posi is! Nies zou je anders niet eens bloed laten prikken ofzo? Dan weet je het zeker dat de duivels er wel/niet aan gaan komen. Anabella heb je al weer getest? Nann alles goed met jou? Is de bloeding nu helemaal weg? Iedereen die ik vergeten ben...sorry en succes! Mijn temp was vanochten voor de 2e keer 37.1 ik weet het niet meer hoor.......... WACHTEN MAAR GRRRUMBLE!!!!!
Hihi Anabella je was me voor! Ik zie het ook en ook een lichte streep is zwanger du nogmaals gefeliciteerd! Anders probeer je eens een cb over een paar dagen als je nog twijfelt...
Dank je Harley! Ja gisteren was ie duidelijker, omdat ik toen urine van de hele nacht had. Over een paar dagen gewoon weer! Voor jou is het ook spannend he? Wanneer ga je ook weer testen?
@Anabella een streepje is een streepje meis, ik ga je vast voorzichtig feliciteren hoor!! @Liek, nog steeds geen duivels???? ik blijf duimen hoor!! @Peetje, succes morgen bij de Gyn meid! ik hoop dat alles goed is. @Nies en Smile77, ik hoop voor jullie dat jullie snel duidelijkheid krijgen @berbel, balen meid!!
Anabella ik ga pas testen als ik 5 dagen overtijd ben ivm steeds verschuiven van mijn ei bij FF. Wel balen, maar wat doe je eraan. Ik hoef niet eerder te testen want ik maak niet zoveel hcg aan. Selmama gefeliciteerd!!!!!!!!! Ik had er overheen gelezen!
wordt toch spannend Harley!! FF heeft bij mij niet eens een duidelijk ei aangegeven en je kent het resultaat, succes meis, nog 7 dagen wachten dan!
jee jammer zeg vervelend had het gehoopt voor je. geeft mij in ieder geval minder moet haha om nogmaals te testen. ik blijf nog een paar daagjes wachten hoor. nog geen duiveltjes vandaag 7 dagen overtijd dus. ik leef nu echt van dag tot dag zeg. liek. @ sellmama van harte leukies zeg @ harley nog 2 daagen jammer van die temp maar ja wat blijft dat zeggen . uhh nog meer mensen neeltje die komt elke keer maar weer gluren haha gezellig. gr liek.
Hoi Neeltje, ik voel me onzeker. Ik heb al een paar dagen ongigevoel en ben 's ochtends een beetje misselijk maar dat kan ook wishful thinking zijn want het is maar heel licht. Mijn temp is nu al 2 dagen 37.1 daarvoor 37.3 dus ik weet ook niet wat ik daarvan moet denken. Mijn tepels zijn een beetje gevoelig maar niet zoals de vorige keren dat ik zwanger was. En dan is er nog het punt dat FF mijn ei heel de tijd heen en weer schoof dus misschien is mn nod wel 4 dagen later. De ene keer denk ik de duivels komen eraan en even later ga ik weer twijfelen. Ik ga er maar vanuit dat ik niet zwanger ben en dan zien we wel.