Goede morgen meiden, Ik ben dan wel 4 dagen vandaag overtijd, maar ik heb vorige maand dus de 2e mk gehad. Ik temp altijd en weet dus dat ik afgelopen woensdag mijn duivels had moeten krijgen. Nu denk ik dat het in een heel vroeg stadium weer fout is gegaan. Eerst zag ik aan mijn temepratuur dat hij heel veel omhoog ging ( echte zwangerschapswaarden voor mij) Na ontzettende rugpijn en miskraambuikpijn ( zoals ik het noem) gehad te hebben kelderde mijn temp. Ik denk dat het daarom wat langer durt eer de duivels er zijn. Weet je, die vakanties doen goed hoor. Ik ben allebei de keren in de vakantie zwanger geraakt!!!! Wij zeiden al: we gaan gewoon elke maand op vakantie.
Goede morgen dames, En Harley nog een beetje geslapen vannacht? Hoe is het met je pijn? En Palmie al getest of laat je het er gewoon bij?
He Chelleke, jij gaat ook met Pinksteren weg? Wij ook een lang weekend alleen. We zijn dan een jar getrouwd, dus even een paar daagjes er tussen uit. Waar ga je heen?
Mogge meiden. Nou deze dag is nu al verpest! Klinkt heftig maar zo voel ik het! Ik heb heel de nacht wakker gelegen van de pijn, het is gewoon niet te harden! Ik dus doen wat de HA had gezegd, als de pijn erger werd moest ik naar de huisartsenpost, nou het is behoorlijk erger geworden dus ik er heen. Wat een ######wijf zeg!!!! Het is echt zo'n bekrompen mens die alleen gelooft wat er in haar tekstboek staat! Volgens haar heeft mijn HA ongelijk en haal ik me alleen maar dingen in mijn hoofd. Een negatieve test is niet zwanger en dan maakt het niet uit of je temperatuurscurve iets anders aangeeft en of je baarmoedermond en slijm dat ondersteunen en ik moet al helemaal niet van mijn eigen lichaam en eerdere ervaringen uitgaan want alleen wat er in het boek staat heeft ze geleerd en zo is het! Zij beweert dus dat ondanks dat ik al anderhalf jaar een cyclus van 28 dagen heb ik nu dus een cyclus van 35 dagen heb gehad en dat dat bij al mijn zwangerschappen zo is geweest hoewel dat echt onmogelijk is. (ivm klusdagen zeg maar) Dus als ik haar moet geloven heb ik altijd een cyclus van 28 dagen behalve als ik zwanger ben...dan spoor je toch niet!!! Verder zegt ze dat die gruwelijke pijn die ik nu al 2 dagen heb in mijn linker zij (onder mijn middenrif) gewoon krampjes zijn. KRAMPJES!!!!! Hoe durft ze!! Ik weet inmiddels alles van krampjes, van ongi krampjes tot miskraamweeen en dit zijn geen krampjes!!! Ik wordt hier zo ontzettend boos van! Alsof een mens een standaardverhaaltje uit een standaardboek is! Ik snap niet dat zij dokter is als ze niet verder kan kijken dan haar neus lang is. Sorry maar ik moest het even kwijt! Dit kan ik dus echt niet hebben! Het is alweer over
Jullie zijn lief! Het is nu ik met mijn ibuprofen gezellig samne op koninginnedag pff Mijn mannetje hoeft niet voor mij thuis te blijven, ben toch niet te genieten. Hij is wel superlief voor me hoor, zonder hem zou ik het niet trekken. Maar goed, fijne dag jullie! Ga nu ff mijn mannetje met de boodschappen helpen.
Ach, wat een schat. Nou wij zijn in de tuin bezig en het begon net te regenen. Ik hou niet zo van deze dagen, dus ik doe maar gewoon wat ik moet doen. Maar ik denk aan je harley
jee, harley! had je niet de neiging om dat rot w#f te slaan? Niet te geloven dat ze zo met mensen omgaan zeg! Ik denk aan je en duim voor je dat de pijn gauw verdwijnt..
Lekker hoor...geef je groot gelijk. Leuk een jaar getrouwd!! Wij gaan voor 11 daagjes naar Benidorm, spanje. Het echt mega zin in Er is dat een vliegshow in die periode en vriendlief is vliegtuigspotter (militair) en we hadden zoiets dan plakken we nog een paar dagen er bij aan.
Hey meis wat een stomme muts zeg Daar heb je dus erg weinig aan Je hoeft geen sorry te zeggen hoor!!! Je mag altijd je hard luchten Heel veel sterkte
Elvira, ik snap helemaal wat je bedoelt, ik heb ook zoiets van, ik kan hier beter niet meer komen, dan denk ik er misschien niet meer aan. Maar ja aan de andere kant, als je dan vragen hebt, kan je ze ook aan niemand stellen. Moeilijk moeilijk moeilijk! Harley, wat een vreselijk mens zeg, die bij de ha post! Tja zij heeft er voor geleerd, dus zij is natuurlijk de enige die er vanaf weet! Wat een ###$#@@! Ga je nu maandag weer naar de ha?