Thx daffie en lekker spannend die 1e afspraak! We duimen! Ik heb 1/3 op miskraam en afwijkingen bij de foetus dus we zijn soms nuchter in alles en angstig. Thee ,thee niet echt mijn ding ,koffie al helemaal niet (draaid men maagje van rond) ,frisdrank met bubbels (sprite ofzo geen cola) agrum , soms warme choco Men zoon krijgt water met siroop (diksap ,Tessaire) Dochter bv. Men man drinkt cola light ,af en toe een biertje
Ik zal het nog dommer maken,vannacht stormde het zo en ik lag te woelen Mijn vriend lag met zijn hoofd naar me toe en ik voelde ineens drupjes op mijn kop Ik gelijk IEEUW! Dacht dat hij zijn verkoudheid naar me toe ademde,maar wat was het nou? Het regende! OOPSIE!
ben een beetje laat, heb je nog pepernoten... is met choco tog... maakt de slijm lekker los haha...*heerlijk onderwerp* ben druk opzoek geweest naar een carnavals kostuum... nu al...? jha nu al haha...de vorige x was ik te laat. en ik zoek een pak dat je haast niet vind. een cleopatra jurk... hoe is het verder hiero...? ik vveel me een beetje, home alone en voel me echt beroerd..ach jha de griep komt en gaat...
dat wil je niet weten Puzz, je moet het niet aan je neus hangen meid! Dan wordt het nooit wat hoor. *meligheid ten top hier*
Wat een gezelligheid hier! Heb zojuist een ovulatietest gedaan en was super positief, maar aangezien ik eergisteren ook nog een positieve zwangerschapstest had vertrouw ik het nog niet helemaal. Heb wel allemaal kleine krampjes en steekjes (heel lichtjes hoor, maar normaal heb ik niks)
Ik heb dat op zich niet maar lijkt me inderdaad wel angstig. Ik heb twee kinderen die wel wat mankeren maar dat was met mijn eerste vriend/man en daar bleek duidelijk al die problemen vandaan te komen achteraf, maar dat wil niet zeggen dat mij dat nu ook niet kan overkomen. Ik ga daar niet helemaal wakker over liggen eigenlijk want dan zou ik niet meer kunnen genieten. Ik heb een heel goed gesprek met de verloskundige gehad en die vond het allemaal geen probleem en gaf mij eerlijk advies dat het wel kon. Ik moet alleen heel goed die hypoglykemie in de gaten houden en ook de hypermobiliteitssyndroom, maar dat wil niet zeggen dat ik daar ook werkelijk last van krijg.
coowl haha. de laatste x was ik samen met mijn zusje en nichtje een serveerster... ik kom uit brabant (al woon ik er niet meer) maar carnavallen gaat gewoon door. ik ben helemaal gek op egypte, dus dan moet ik ook een x als cleopatra gaan he... ik houd deze zeker in gedachten
Hahaha, er gaat ook wel geklust worden vandaag Maar ik denk niet dat mijn ei er al aankomt vanwege het feit dat er nog hcg in mijn lijf zit... (balen!)
manlief heeft morgen een teambuildingsdag, op een eiland hier vlakbij. met dit weer... arme mannen en vrouwen! heb nu al medelijden met ze!