Dames, ik ga julle verlaten. Ik kruip onder de wol. Morgen op controle en ik denk dat de draadjes er ook uitmogen. Daarna ben ik weer op post, hoor. Zal nog tot volgende week thuis zitten of Hoe je het ook bekijkt. Welterusten Meilan
Je moet gewoon ff die andere code plakken, kunnen wij ook meegenieten. Nou meiden, wat vonden wij van deze dag verder? Enerverend he? Begreep dat de pb van maartje weggehaald is?
Wil wel een foto maken, maar denk niet dat je iets kunt zien. Na mijn ei geen streepje meer gezien. Wat is dit?
Tja verder weet ik het ook niet. Misschien moet je even op het topic van ovutesten kijken, daar staan veel van dit soort onderwerpen. Maar het kan dus wel. Er zijn heel veel dames die een mooie positieve ovutest als zwangerschapstest hadden.
dat is de code van het icoontje van myspace naliey. Hoeveel codes zie je voor je? Je moet de codes voor een forum hebben, niet die voor een website.
Echt mooi is hij niet. Echt super licht! Maarja, na mij ei was er echt geen streepje meer te vinden. Of morgen zw.test of donderdag. Oh, kan niet wachten!
Je ziet nu wel de foto voor je? Misschien kan je dan even naar eigenschappen van de foto gaan (rechtermuis klik -->eigenschappen) die url even kopieren en die hier tussen [img ][ /img] plakken
Jaaaaaaaaaaaaaa, het is gelukt Wat een mooie poezebeesten en wat een grote poezebeesten. Aangenaam Naliey, ik had me wat anders bij je voorgesteld. Een donkere meid (lees= brunette). Grappig hoe je je een heel ander beeld kunt vormen he.
Meiden, zit hier haast te slapen. Ik geef het op en gaat alleen naar mijn mandje. Sleep tight, don't let the bed bugs bite Xx