Leuk weer wat rose vandaag. Hier nog niks maar dat zegt ook niks want pas zat ik op 34 dagen en ging nu weer gewoon uit van 28 dagen. Maar elke keer als ik rose zie word ik weer een beetje blij ook al is het dan voor iemand anders........ we gaan tenslotte voor hetzelfde doel en dan is rose voor iedereen leuk........ Zo dat wilde ik even kwijt hahaha....
Helaas dames .. na 4 uur niet drinken en niet plassen toch even getest met een andere test die goedkope van kruidvat maar... Geen streep op de kruidvat test of hij moet al zo licht zijn dat ik hem niet kan zien. Nu zit het verschil er ook wel in dat dit NIET met ochtendurine is gedaan dus doe morgenvroeg nog een poging en dan zou ik het ook niet meer weten. Ik weet wel dat als ik maandag nog niet weer positief getest heb met welke test dan ook ik de eerste ben die maandagochtend bij de huisarts zit Meiden ik snap er helemaal niets meer van nu en heb de moed al wat opgegeven, ik denk toch dat er een VMK zit aan te komen Aan de andere kant ben ik héél erg blij dat ik de IVF/PGD afspraak al niet heb afgezegd dus kunnen we alsnog doorstromen naar dit traject als het niet anders is.... Ik meld het morgenvroeg wel even weer hoe het gegaan is...
Alle nieuwe zwangeren gefeliciteerd en geniet ervan! Allen die ongesteld geworden zijn op naar de volgende ronde! Ben even niet zo spraakzaam. Het gaat even niet zoals het gaan moet op het moment. Vanmiddag stond er ineens een deurwaarder voor de deur. Mijn vriend heeft dus verzwegen dat hij schulden heeft en zie het op het moment niet meer zitten zo. Ik zat al niet lekker in mijn vel dit kon er dus ook nog wel bij. Was echt woest op hem. Heb zelf nog nooit schulden gehad en betaal altijd eerst mijn rekeningen voordat ik aan andere dingen denk. Nu was het van de belasting allemaal opgelost krijg ik de volgende aan de deur. Was echt van plan hem de deur uit te zetten. Weet niet meer wat ik moet nu. Eigenlijk zou ik de zwangerschap af willen laten breken, ben er allemaal kapot van. Sorry voor mijn klaagzang, maar zit er gewoon mee.
@Daffie: jeetje, je krijgt het wel (weer) aardig voor je kiezen he? Kom hier maar lekker spuien hoor, lucht misschien een beetje op. Dikke knuffel!
Daffie het is niet fijn om op deze manier achter deze kant van je vriend te komen, kan me voorstellen dat je flink kwaad bent en dat je even niet meer weet wat je moet doen. Bespreek eerst met hem hoeveel schulden hij heeft en of hij ergens anders ook nog schulden heeft.
Dat heb ik dus al gedaan en hij zegt dus dat dit het laatste is. Eerst kwam de belastingdienst al. Nu was het Univé samen met een telefoonrekening. Nu moeten we vanaf januari wekelijks 50 euro gaan betalen. Hij wilde beweren het tegen mij gezegd te hebben, maar dat is niet waar dus. Die vrouw zij wel dat ik bij de notaris vast moet laten leggen dat alle spullen die hier in huis staan van mij zijn. Heb gelukkig mijn eigen bankrekening nog dus daar kunnen ze niks mee. Ze hebben wel beslag gelegd op zijn bankrekening. Ik weet het echt niet meer. Hij wil wel van alles en dan dit. Als ik dit had geweten had ik nu niet zwanger willen zijn. Weet nu helemaal niet of ik dit nog wel door wil laten gaan eigenlijk. Ben nu kotsmisselijk van alle spanningen.
Goed van je dat je je eigen bankrekening hebt. Staat het huis op jou naam of ook op zijn naam? Die mevrouw zegt niet voor niets dat je dingen moet laten vastleggen wat van jou is. Weet niet of er een manier is om er achter te komen of hij nog meer schulden heeft. Misschien is dit echt wel het enige maar iemand is er niet trots op dat hij schulden heeft dus misschien durft hij het ook wel niet te vertellen. Je kan ook mensen vragen die hem al langer kennen of ze hier iets van weten. Vind het echt erg rot voor je deze spanningen kun je nu helemaal niet gebruiken!
ik zou hm het bkr laten bellen waar jij bijstaat..... Als het goed is kan je daar alles opvragen misschien een tip
Dat zou wel een idee zijn. Hij zei vanmiddag wel dat ie daar ook een registratie heeft staan dus dat zegt voor mij wel genoeg. Ik hoorde net van een vriendin van hem dat dit dus niet zijn eerste schuld is en dat hij nu maar eens moet gaan leren wat het is om verantwoording te dragen, zeker nu hij vader word. Hij zal zich gerust wel voor zijn schulden schamen, maar zelfs zijn ouders weten er niks van. Ik vind wel hij woont al bijna een half jaar bij mij dan had hij dit toch wel kunnen vertellen neem ik aan.. is anders wel erg makkelijk om het te vergeten allemaal. Ik ben echt blij met mijn eigen bankrekening. Ook het huis staat op mijn naam dus ook daar ben ik blij mee. Nu alleen mijn inboedel nog op mijn naam dan ben ik veilig voor hem. Weet alleen niet of ik het nog wel vol ga houden met hem onder één dak te leven. Ik moet eerst de rust maar weer zien te vinden.
daffie wat een gedoe zeg heel veel sterkte van mij kan helaas verder niks doen. Dikke digi knuffel (((((((((KNUFFEL)))))))))
@ daffie..... kan ie mssn niet bij een vriend 2 nachtjes logeren ofzo? dat jij even tot rust kan komen met je meiden en uk? bij bkr kom je naar mijn weten al geregistreerd te staan zodra 1 rekening al niet op tijd betaald is en dat kan iedereen gebeuren. vandaar dat ze een category systeem hebben met codes Het bkr geeft je een code...... elke code heeft zn categorie. Daaraan kan je al afleiden of dit de eerst keer is of dit de laatste keer is en wat eventueel nog meer speelt. En bij hun staat ook geregistreerd als het goed is, waar hij eventueel nog schulden heeft lopen. weet niet in hoeverre dit al verandert is (volgens mij hetzelfde gebleven)... maar dit met mn opleiding geleerd
Naar mijn weten kun je bij bkr achterhalen waar je schulden hebt, weet het van mijn ex-zwager die huismeester is bij een woningbouwvereniging. Ik vind zelf dat hij eigenlijk op de blaren moet zitten en niet ik. Ik ben heel stipt in rekeningen en zo. Zover ik weet van wat ie zegt heeft ie een zware notering dus dat zal niet best zijn. Ik ben blij dat jullie een beetje met me meeleven en dat ik mijn hart kan luchten. Ik vind toch weer dat er rust moet komen hier in huis. Zeker voor mijn meiden, want zelfs die beginnen hem af te stoten. Het gaat dus helemaal niet lekker. Een maand terug leek er geen vuiltje aan de lucht en ging alles weer goed en nu dit en ook nog eens zwanger.
jeetje daffie.... dan is er dus nog een kans dat er meerdere aan de deur kunnen komen wat klote voor je zeg. *dikke knuff*
Dat wil ik dus voor zijn. Ik denk dat ik alleen beter af ben sorry dat ik het zo zeg. Ik weet niet of ik al deze stress nog wel aan kan. Heb al genoeg voor mijn kiezen gehad en dan dit nog eens nou je kunt mij wel weer opvegen nu terwijl het zo goed ging juist.
kan ik goed inkomen...... Denk dat ikzelf ook zo zou denken. Ben zelf ook erg strikt in dat soort zaken en hou al helemaal niet van als zulke dingen stikem gehouden worden. En vooral t ukkie verdient t dat ie zn plichten weet! En helaas voor hem vind ik dat ie jou absoluut veranwoording hierover moet afleggen.