hoii sorry was fff buikfoto's aant chekke ja wel oorthermometer .. maar die deed daarvoor ook niet gek ... t was daar wel ijs koud ja!! maar ja .. en nu ???
geen cursus gevolgd bij FF? je mag ook niet onder je oksel tempen oorthermometer is niet nauwkeurig genoeg beste is anaal/ vaginaal, daarna komt oraal, met de nodige kanttekeningen, zoals als je verkouden bent, met mond open slaapt, dat het dan ook niet helemaal klopt
oh sorry , niet goed opgelet dan heitje .. zal ik dan vanaf morge maar via mn bibs doen ?? of klopt er dan zeker helemaal niks meer van ?!
Nee dan klopt je grafiekje niet meer Ik doe hem gewoon in mn mond en tot nu toe gaat het vrij precies en hou hem altijd op dezelfde plek, dat is wel belangrijk. Maar anaal is idd het beste!
eigenlijk mag je niet van thermometer wisselen, maar aangezien je nog best ver voor je ei zit, zou ik idd die oorthermometer nu omwisselen voor een andere