klinkt als een aankomend griepje, al hoop ik voor je dat het met een eventuele zwangerschap te maken heeft, kun je ook de griep van krijgen!
Ik ga weer, meiden! Vanaaf receptie van bruiloft in Woerden, Fijne avond en Kris..niet ziek worden he! Susan succes met het sintmaartenverhaal en Meeaan succes met het niet stressen ( moeilijk he?) xxx
Nee dat betekend "personal assistant" zo iets als een directie secretaresse alleen dan voor 1 persoon in dit geval de grote baas himself. Ik beschrijf het zelf meer als wandelende blackberry... Alles wat hij moet doen "plan ik", alles wat hij niet wil doen "doe ik", alles wat hij wil "regel ik", alles wat hij dubbel plant (komt vaak voor) "neem ik over"... naja en verder doe ik de uren-registratie, in en verkoop facturen (debiteuren/crediteuren admin), PR (public relations), en personeels admin. Klinkt een beetje oneerbiedig baantje, maar ik haal dr zo veel energie en uitdaging uit.
nou dr wordt wel eens geroepen van je bent net een sloof, maar het is moeilijk uit te leggen. Aan mensen die niet de secretariale en/of administiele kant van een bedrijf kennen
zolang jij het zelf niet zo ervaart en plezier hebt in je werk, vind ik dat anderen er niets over mogen zeggen!
daarvoor hoef je je niet te verontschuldigen, wij vinden het alleen maar gezellig! hoe meer zielen, hoe meer vreugde zeggen ze toch?
het is al de hele dag vrij rustig moet ik zeggen! op zich niet zo heel erg, zo is het in ieder geval wel goed bij te houden haha!
ja vind het af en toe erg vervelend om altijd maar weer die commentaren te krijgen, maar ja als ik het leuk vind waarom zou ik me dan wat van andere aan trekken.. Heb in ieder geval tegenwoordig weer tijd om adem te halen, dus die hobbies zullen ook snel weer komen.
nee hoor geen sorry veel is er volgens mij niet echt gebeurd behalve dat ik af en toe weer hysterisch uit de hoek kom hahaha...