november ik hoop eigenlijk dat het niet raak is de aankomende maand sorry meiden. maar ik zit wat dat betrefd in een luxe situatie ten opzichte van sommige meiden hier. maar mijn 2 jongens zijn alletwee van augustus een de 6 en een de 17. En als ik nu reken kom ik uit op 7 augustus. als het raak is zijn we natuurlijk harstikke blij maar deze maand doe ik even voor spek en bonnen mee. En ga ik voor alle andere harstikke hard duimen. groetjes las
hoi las als ik goed gerekend heb en als het raak is ben ik 18 juli uitgerekend mijn ventje is 13 juli jarig en mijn stiefdochter 28 juli dat word dus echt ertussen in mikken ha ha ha ha ha
Brrrrr...Las idd een luxe situatie. Het zou mij persoonlijk geen ene reet uitmaken, al zouden ze alledie op dezelfde dag jarig zijn...hihi (maar ja logisch he..als je nog geen 1 wondertje hebt)
Sylvia en Nicole gefeliciteerd! Las, wat ongelovelijk balen zeg! Voor alle nieuwkomers heel veel succes.
Nou ten eerste wil ik de zwangeren ff feliciteren, GEWELDIG nieuws toch? Geeft weer hoop aan alle wachtenden ! Zie zelf groen en geel van de misselijkheid, het is in vlagen maar ik durf echt nog niet te hopen. Ga er vanuit dat ik ziek word, het schijnt te heersen. Heb ook wel eens gehoord dat het van de spanning kan zijn, herkent iemand dat misschien? Ben van onze 2e echt vreselijk ziek geweest, kon echt nog geen water binnenhouden dus vandaar dat ik er nog niet teveel op wil hopen. Bij de 1e nergens last van gehad. Nou meiden we gaan ervoor he! Dikke X misselijke doos hihi!
Nicole GEFELICITEERD! Las, jammer van de afgelopen maand en nu hopen dat ze deze maand weer komen : Nou, als je deze maand zwanger wordt dan ben je vast wel blij! En anders ben ik dat wel voor je.. Welkom bij November.. Ik had donderdag vruchtbaar slijm maar zondag ineens gevoelige tepels wow... maar wanneer ik dan mijn eisprong heb (gehad) ? xx Lintje
Nou, misselijke doos, ik was vorige maand misselijk, buikpijntjes, voelde me zwanger maar was het blijkbaar dus echt niet.. Wellicht van de spanningen.. Als ik de topics zo lees valt er geen pijl op te trekken wat je voelt als je zwanger bent of niet.. Moet om 2 uur afrijden... wie duimt?
vandaar dat ik al zei sorry meiden. voor sommige onder ons is dit natuurlijk onvoorstelbaar en ik zeg ook als het wel raak is dan spring ik ook een gat in het plafond maar we zijn nou al zo lang bezig dat ik ook wel zoiets heb van even een maandje niet dat moeten. dus nogmaals sorry voor iedereen die het onvoorstelbaar vindt. groetjes las
Hoi dames, Ben een tijdje weg geweest, maar kan het toch niet laten om even snel te kijken (op mijn werk ). Wat hebben jullie weer veel gekletst. Voor degene die zwanger zijn GEFELICITEERD! Voor degene die de hebben gezien BALEN! Op naar de volgende ronde en gewoon de moed erin houden. Ik zit weer in de fase dat we druk aan het klussen zijn en hoop vurig dat het deze maand raak is en dat ik dan eind juli ons 1e kindje krijg. Please! Zit na lange tijd eindelijk weer lekker in mijn vel dus hopen dat dat positief gaat werken. Nou ga weer aan het werk en lees vanavond thuis wel weer verder. Liefs essiee
ik duim mee lintje! op naar je rijbewijs! pff bij mij gisteren ei geplopt.... hihi, vandaag pos. ovu test... dus we kunnen weer op de wachtbank gaan zitten. pffff Alle zwangeren, die ik nog niet gefeliciteerd heb: VAN HARTE MEIDEN! de klussers: GO GO... this is your moment! de wachters: pfff... geduld geduld geduld.... knuffie, Ingie
Raar, raar lijf. Die boobs van me voelen aan of ze op springen staan. En ik ben vandaag al 20 keer naar de wc geweest. Ben gewoon elke keer overtuigd; nu ben ik ongi. Krampjes en alles. Maar niks geen ongi. Hoef het ook pas vrijdag/zaterdag te worden...Raar.
oehaa Haushinka.... jij maakt het alvast spannend dus! Las: ik begrijp je luxe probleem hoor. Ik zou datzelfde hebben met oktober. 2 oktober, stiefdochter jarig 5 oktober, zwager jarig 7 oktober, ikke jarig 11 oktober, schoonzus jarig (de vriendin van 5 okt) 12 oktober, mijn man jarig 13 oktober, mijn schoonvader jarig Dus ik hoop ook vurig dat ik niet in januari zwanger mocht raken. Als het wel zo is dan is het 'schicksal'.
Lintje, veel succes! Las, als je dan toch al aan het wachten bent, kan één maandje geen kwad natuurlijk, maar ja gelukkig hebben we het niet voor het zeggen. Het komt als het komt. Haushinka, wie weet!?! Heb je anders ook veel last van de boobs? Als je gewoon ongie wordt bedoel ik. Veel plezier tijdens het bloekgluren!!! Hé Ingie, hoe kan je nu vandaag een posi ovu test hebben terwijl gisteren je ei isgeplot? Na de posi test duurt het over het algemeen toch nog 24-36 uur??? Of heb ik iets verkeerd begrepen?
geen idee vissie... ik leer ook pas bij hoor. misschien heb ik morgen nog een pos. ovu test en dan weet ik wat meer. ik hoor bij diegene die het eitje niet voelt ploppen, dus ik ben maar aan het gissen. ik houd me over het algemeen aan mijn temp, slijm en de ovu testen.
ingrid, ik ga gezellig met je mee wachten... we lopen weer netjes gelijk, al is mijn ei vrijdag of zaterdag al geplopt.. FF gaf vanmorgen een nieuw kruis... een stap naar rechts... Ook niet erg, hadden die ochtend nog snel geklust.. nog een dag of 13 wachten dus..
haha.. joepie marloes..... zitten we weer samen op de wachtbank... alleen zal ik deze keer niet zo heen en weer rollen. gniffel.....