ha zico.... ik heb de tomtom alvast ingeschakeld. mocht ik de ooievaar met het frummeltje zien, hang ik de tomtom er gelijk aan vast. doei marloes. veel plezier met lesgeven.... (waarin?)
Ik doe ook mee hoor meiden, 13 november zit ik op dag 32, vorige cyclus op dag 32 's morgens de duivels, daarvoor 2x 31 en 1 x 30. Spannend! Het duurt nog zo lang. Heb net even cadeautjes gekocht voor onze jongste zoon, hij wordt donderdag 4 jaar, jeetje wat gaat de tijd snel, 4 jaar alweer, mag hij naar de basisschool. Liefs Moons
Ha moons, we hadden je niet vergeten hoor! Jij doet lekker mee.... oh wat lief, je menneke 4 jaar. gaat hard hé!
Niemand die mij ooit heeft verteld dat zwanger worden en zwanger zijn moeilijk kan zijn.. toch... ik heb afgelopen nacht gedroomd over een baby.. en die lach van dat kleine hummeltje deed me smelten, daar zou ik alles voor geven. ennnn by the way... met 26 lessen.. in 1x GESLAAGD!!!! Gelukkig nog in oktober anders had ik mijn geluk voor november al verspild....
Helleuw effrieboddie Ik ga de maand Oktober maar laten voor wat het is en ga nu definitief meelullen met de November meiden. Heh Ingie, heb je gemist....hoe istie?
haha ingie zo ja lekker stuiteren leuk dat we al met meer zijn. Maar heb weer een vroeg ei he dus het kan ook de 12e worden. Welkom hier gerrina kan je oktober moeilijk loslaten? Wij zorgen wel dat je die snel vergeten bent kussssss hihi Zico wat een verhaal meid. Voor jou is idd ook een sterretje gereserveerd hoor oh ja marloes geeft toch duitse les?
hee meiden, ook al weet ik niet zeker wanneer ik ongi moet worden (is namelijk mijn eerste keer na de pil) wil ik me toch even aanmelden. Als alles goed gaat, heb ik zo rond de 14e mijn nod. Ik hoop dat ik ongi wordt..pas na de 1e keer dat ik uit mezelf ongesteld wordt, gaan we er namelijk voor. Voor jullie dames hoop ik natuurlijk dat jullie niet ongi worden. Maar wilde toch even mee kletsten, leek me hier best gezelli. Groetjes
Oke, ik meld me ook maar weer aan. Op de een of andere manier heb ik nu al de zenuwen, terwijl ik dit normaal pas een paar dagen voor mijn NOD heb...worden dus heel erg lange dagen vanaf nu.
Zico, heel ontroerend verhaal zeg, en ook ik denk zeker dat er een nog een zieltje voor jou bestemd is! liefs Pjetje
Welkom Suus! en hoop idd dat je snel een mooie cyclus hebt! Kiki80 hoop dat het raak is meis!! liefs pjet
en ik hoop dat alle November-NOD'ers zwanger zijn! Gewoon 1 grote lange lijst met; zwanger! zwanger! zwanger! zwanger! etc Het november-NOD komt in de geschiedenisboeken van zwangerschapspaginapuntenel (als ik mijn rijbewijs in 1x kan halen, zie ik bovenstaande ook positief in)
GEFELICITEERD lintje in 1 keer lekker snel en nu maar lekker crossen in de auto. welkom suus1983 en succes met het klussen en wachten.
Lintje, je rijbewijs in een keer? Gefeliciteerd! Het is dus wel mogelijk! Ik ben net begonnen en iedereen zegt al dat ik er niet vanuit moet gaan dat ik het in een keer zal halen...nog meer om over te zenuwen..aaaaaahhhhhhh
Ja, het kan! Ik dacht bij rijles 1; pfff... dit gaat me nooit lukken. 2 oktober, theorie-examen.. in 1x geslaagd.. pfoe. toen vorige week les 26.. instructeur:' wil je dat ik een examen aanvraag?' ik: 'aaaaaah.. ik kan nog helemaal niet goed rijden' Vanochtend berichtje van mijn moeder; 'de sterren staan voor jou tot 3 uur vandaag goed' (ehm... oke, ik dat tegen mijn instructeur vertellen en die lachte zich helemaal suf) Examen; shit.. een vrouw als examinator.. heb ik me voor niets mooigemaakt ; eerste bocht... rem! hooooooo rustig aan.. en die vrouw kletste me de oren van het hoofd... o ja, goed kijken... inhalen? nee, niet inhalen.. jaaaa wel inhalen.. o ja kijken kijken kijken... antwoord geven op vraag... ehm.. wat was de vraag.. waaah stop met kletsen... doe ik het goed? Keep it cool.. o ja.. uitstappen... goed doen.. ja naar binnen.. Gefeliciteerd! huh? nou.. als ik gezakt was had ik het ook geloofd..