Hahaha...mijn hubbie houd ook wel van spannend plekje. Voor het weiland lijk me het nu wel een beetje koud. Wij hebben nog ergens een caravan staan. Is misschien ook wel leuk. Gefeliciteerd met je prijs, Maria. waarmee heb je die gewonnen? Divaantje78: Balen meid.
Hey meiden, Bedankt voor al jullie lieve woorden. Het geeft me veel steun. Vandaag had ik het wat lastig omdat ik het vandaag ging vertellen aan iedereen en dat ik dat nu niet kan doen. Ik hoop dat het deze maand terug lukt dan heb ik een juli-baby. dat zou ook nog mooi zijn. Lekker tijdens het mooie weer. Nog een paar dagen en we kunnen weer klussen. groetjes
Hallo! Ja hoor ik meld me ook voor november. Gister kwamen de weer langs en niet zo'n klein beetje ook. Mijn banner maar even aangepast, al dat bruine gevloei vorige week was dus geen ongi. Ik heb hem maar bijgesteld op 29 dagen, ben benieuwd of het zo blijft (gestopt op 22 augustus met de pil). Hoop dat het deze keer raak is en de wegblijven, ik reken nog maar nergens op.
Het is iedere keer weer een terleurstelling als die op bezoek komen. Helaas, vol goede moed naar de volgende ronde. We gaan hier voor de julikindjes.
Hallo meiden, Ik kom me hier ook melden, vanmorgen kreeg ik ook die k*t op vitsite. Mijn nieuwe nod is 12 november. Moons
Welkom hier Moons; laten we er weer vol goede moed en met de zaadjes op volle kracht tegenaan gaan! Ik ga echt wel nog meer klussen dan anders!
Ik wil ook zo veel mogelijk klussen, vanaf dat mijn ongi weg is zowiezo om de dag of 2 dagen tot ver na mijn vruchtbare periode, ik wil hem niet missen dat ei! wij willen zo graag een zomerbaby, wij zijn allemaal in de winter jarig, ik in januari, mijn man in oktober, onze oudste zoon in februari en onze jongste in november. Liefs Moons
ZOMERKINDJES! Heerlijk dat je je kraamtijd dan ook hebt in de zomer, lekker naar buiten wandelen met de kinderwagen..
oeh meiden ik twijfel toch of ik niet gewoon innestelbloeding heb ben het zo licht ga er toch een testje tegen aan gooien
Ik hoop voor je dat je zwanger bent. Succes met testen! Ik wacht nog op mijn NOD in oktober, maar ben gewoon even gaan koekeloeren in November.
Gemke, doe die test! Als ie negatief is weet je het in ieder geval zeker! Ik lees ook zoveel verhalen van meiden die zwanger zijn en waarbij hun laatste slechts heel kort of vaag op visite waren. Dus als het nu niet is, is het vast de volgende keer! (en dan ben je dus alsnog in oktober bevrucht )
Nou meiden Ik duim voor iedereen en voor mij zelf dat het deze maand raak mag zijn en we in Juli een lief klein mensje in ons armen kunnen houden. Balen he als de er zijn en je weer moet wachten op de volgende ronde maar meiden hou de moed er in en hopelijk kunnen we elkaar steunen. Mijn NOD is 3 november en het kan mij niet snel genoeg zijn maar ja geduld is een schone zaak he. Doei Dikke knuf van Teddy.
Teddy 3 november, ooow dat is al bijna! Mijn NOD is 14 november pfff... dat lijkt wel volgend jaar. Zoals Moons zei; om de dag klussen! en in mijn vruchtbare periode gewoon nog eens een extra klusje tussendoor! Ik ga de NOD-lijst van november goed in de gaten houden. Spannend.
Hoi allemaal, Na een moeilijk jaar kunnen wij ook eindelijk beginnen. Na een vervelende te snel werkende schildklier en nog wat probleempjes is het dan eindelijk zover! Mijn eerste NOD zal 8 nov zijn. Ik verwacht niet dat het in een keer raak is. Ik heb een onregelm cyclus dus.. maar wie weet!
Welkom bij het november-NOD! Vervelend dat je een moeilijk jaar hebt gehad. Ik hoop dat alles weer goed is nu. In één keer zwanger, het komt voor, dus is mogelijk! Gewoon relaxed klussen en vitamientjes slikken. We maken van het november-NOD een gezellige boel met heel veel +jes! x lintje x
Daar teken ik voor, in één keer zwanger! Dan zou ik meteen deze maand zwanger zijn \/ Het is echt spannend allemaal. Gister eerste keer seks zonder pil, wat een nieuwe dimensie geeft dat! Nu weet ik dat ik mn ei nog lang niet heb, maar ik doe t voor de lol. En mijn mannetje weet niks van eisprongen af ofzo, dat laat ik lekker zo, want wat een beest is het zonder die pil zeg Hahaha geintje, moet kunnen.