Ja je hebt een hoop geregeld in zo'n korte tijd! Gaat dat ook makkelijk, inwoner worden van België? Het is niet zo ver maar toch een emigratie!
voordat ik me daar in kan schrijven zal ik eerst een baan moeten vinden van ongeveer 20 uur. Tijs hoeft dat niet, hij gaat bij zijn moeder wonen.daarom zal ik me eerst even over laten schrijven naar mij ouders adres, omdat ik toch ergens ingeschreven moet staan. we hebben dus al een woonadres en dat scheelt, verder moeten we het nog even allemaal navragen wat verzekeringen betreft enzo. maar het scheelt ook dat daar meer nederlanders dan belgen op het kasteel wonen, en die kunnen ons allemaal helpen.
Oh das fijn dat die mensen jullie daarbij kunnen helpen! En die baan heb je al gevonden toch? (poetsen) of wil je daar ook wat anders gaan doen?
klopt, maar dat zal voor 15uur zijn (op het kasteel dan), ik zal dan nog voor 5 uur, ergens anders een adresje moeten vinden. ik denk dat zo'n bureau, waar ik me dan in moet schrijven mij daar wel mee kan helpen. edit: ik had ook nog gekeken naar werk in de kinderopvang of zo, maar mischien moet ik het wel bij het poetsen laten, zeker omdat de uren die ik op het kasteel, mezelf in kan delen.
Ik stond vanmorgen om half 7 al onder de douche, hihi, maar hoef maar tot 5 uur en dan is het weekend, heerlijk
Nou ik ben heel benieuwd hoor, je gaat ons vast en zeker goed op de hoogte houden, zijn helemaal heel erg nieuwsgierig geworden zo
hallo dames, hier ben ik weer. 2 deuren zijn al weer gedaan (1 zelfs van 2 kanten omdat ik die deur er niet uit kan tillen). Strax nog even de 2de laag eroverheen sauzen.
ja dat is ook zo! we gaan gewoon hier alles opgeven om daar een nieuwe start te maken. het is nog wel onwerkelijk allemaal, ik kan mijn gevoel ook niet goed beschrijven. ik ben wel erg benieuwd naar de reactie van mijn ouders, zeker omdat mijn moeder een aantal weken geleden gewoon echt boos reageerde toen ik vertelde dat we erover gaan denken.
Ik neem aan dat ze je alle geluk van de wereld gunnen. Waarom zou ze dan boos op je zijn als je die kans gaat pakken.