Denk gewoon met je vinger erin gaan?? Haha heb net mijn vriend opdracht gegeven om ff te gaan voelen..hij zei dat ie niks voelde,geen uiteinde ofzo? (heb dat ook nog nooit gedaan...??) Maar nou wil ie wel sex, hahahaha! Nou hij kan het vergeten..geen zin in! 8)
Ohh leuk pretecho! Maar je mag nog wel een keertje terugkomen toch?? Lijkt me heel bijzonder! Balen trouwens dat je zo misselijk bent
Ik laat het geheel aan mn temp over...als die morgen nog hoog is..kan ik mezelf écht niet meer bedwingen!
Kris jij ook! KNUFFF!!! kijk! duurt wel ff... per filmpie 20 a 30 minuten... Whahaha! Vergeet ik de linkjes van de film... [FONT=Arial, Helvetica] FlashFlix: [Play a movie: 20 Weken Echo Baby van Montfort-Visser] FlashFlix: [Play a movie: Pretecho Baby van Montfort] [/FONT]
Ja... of ik ben dan al ongi.... pfff zit gewoon te wachten tot ik kan gaan slapen, dan is het sneller morgen! Maar ben eigenlijk ook wel moe...vanmorgen ook heel vroeg wakker..
Normaal gesproken, keldering temp is ongi dezelfde dag. Heb trouwens nog nooit zo'n extreme tempkeldering meegemaakt! Ben even broekloeren!
Als je ongi wordt, zit je baarmoedermond dan zo laag dat je er zeg maar tegenaan stuit? (en als je nou hele korte vingers hebt dan?? hihi)
@ heitje... alles wat ik net heb mee gelezen... klinkt heel erg bekend in de oren... ik zou testen als ik jou was!!! Ik zeg ZWANGER!
trust mie! Ja, je bmhm zit zo laag dat je m gelijk voelt als je ongi gaat worden. en hard. En als je m niet kan vinden is dat een heel goed teken... had ik ook! en kijk nu OH ja! die mevrouw van de echo gister die zei dat ik 25 wk zwanger ben ipv 24. hihi. en dan klopt het echt met de datum die ik zelf in min hoofd had ipv die van de vk van mij. hihi
Hier ook, was vanmorgen rond uur of 3 al wakker, en was echt moeilijk om terug in slaap te geraken! Om 8u moed opgegeven en half 9 maar opgestaan. Had nu eens een zondag vrij!
Dit vind ik net op internet: Na je ovulatie zal de baarmoedermond binnen een tot enkele dagen weer laag, gesloten en hard zijn. Je kan dan stoppen met het voelen tot na je volgende menstruatie. Helaas is het niet mogelijk om aan je baarmoedermond te voelen of je zwanger bent of niet.