wij zijn nu met ronde 9 bezig en omdat we 5 jaar geleden al aan kindjes wilde beginnen maar door omstandigheden niet heeft door kunnen gaan en omdat mijn ventje vroeger medicijnen heeft geslikt waar je onvruchtbaar van kan worden hebben we dat vast na laten kijken... nu gaan we weer gewoon door met klussen en als het over een aantal maanden nog niet is gelukt, laat de huisarts mij door verwijzen, maar daar is het nu nog te vroeg voor!
jij ook ronde negen en onze banners lopen gelijk hihi dat is grappig! gaan we gezellig rond de 22e beide op roze
evening ladies! pfff wat een bagger dag op het werk, ken je dat er geen eind aan lijkt te komen? Dan bedoel ik niet de dag, maar aan het werk... grmbl.. Vanavond dus niet klussen denk ik.. ben helemaal brak.. ga mezelf maar eens op de bank settelen voor popstars denk ik.. verder nog nieuwtjes vandaag? of iemand iets spannends te vertellen?
Hey meiden bedankt voor jullie lieve racties. Even reageren op een aantal vraagjes weet alleen niet meer precies van wie ze waren hoor. Ik heb wel een idee dat t van mijn leven van voor mijn mannetje geweest is beetje naief om me niet eerder te laten testen maar goed daar is t nu te laat voor. Heb nu net 2 enorme antibiotica pillen geslikt en mogen nu een week geen gemeenschap hebben. Mijn mannetje heeft die pillen trouwens ook geslikt. Heb net een vriendin van me gesproken die daar werkt (wel handig hoor inside information) n die zei wel dat t misschien handig is om voor de zekerheid een hsg aan te vragen. En aangezien ik hier al beetje begrepen heb dat dat handig is om vlak na je menstruatie te doen ga ik maandag ff langs de poli moet toch bloedprikken. Heb wel gehoord dat de zaadjes van mijn mannetje 60% beweegelijkheid hebben en ze hanteren een grens van 50%. Dus das ook goed (dit is trouwens ook inside information officieel weten we nog niets hihihi) maar goed ivf enzo kan dus in het ergste geval wel!
Hallo, Nog meer meiden aanwezig die zin hebben in een babbeltje??? charmedknorrie: sterkte blackeyedgirl: succes!!!
Lees zojuist in de telegraaf dat een vrouw in amerika zwanger is van twee beebs met een tussen periode van 2,5 week!!!
Kan ook alleen maar in Amerika is dan mijn gedachte!!! Maar dat zal er wel helemaal niets mee te maken hebben!!!
denk het ook niet maar ze heeft niet geen behandeling ofzo gehad? want zelf 2 eisprongen 2,5 week na elkaar is wel erg knap want na je ei maak je een hormoon aan, die er voor zorgt dat er niet nog een ei springt toch?
Heb even voor je gekeken maar dat wordt uiteraard niet vermeld. Misschien heeft ze wel twee baarmoeders schijnt ook te kunnen en dan is het wellicht niet moeilijk om twee eiersprongen te hebben kort na elkaar! Maar vreemd blijft het wel!!! Bevallen en dan twee weken later nog een keer moeten!!! Zij liever dan ik!