Jammer, alle meiden die weer door moeten. Hopelijk volgende ronde meer geluk. Voor een paar is het nog spannen, duim voor jullie en kom regelmatig even kijken.
De ongi is goed doorgezet vanochtend. Wel ontzettend balen. Normaal heb ik na mijn ei altijd pijnlijke borsten en dat heb ik nu helemaal niet gehad. Ook deze maand ovu testen gebruikt maar dat heeft ook niet geholpen.Ik weet het ook niet meer. Maar we gaan gewoon door naar de volgende ronde en ooit moet het toch lukken. Ik maak er vandaag maar een baaldag van. Groetjes
Ik las dat lovepeet ook zwanger is, dus toch al enkele op roze deze maand... gelukkig maar!! Helaas hoor ik daar niet bij Voor iedereen die weer de nieuwe ronde begonnen is: wij hopen op de volgende ronde !!!! succes!!
Ik voel me zo ongesteld, maar er is niets? Geen spatje bloed te bekennen. En normaal ben ik het al gelijk als ik ongesteldheidskramp heb. Testen durf ik ook niet.. Wil eerst echt over tijd zijn. Heb vanaf het begin afgesproken om niet te testen voor of op mijn NOD. Wil geen teleurstellingen
Ik heb trouwens ook het gevoel dat als ik er zo op wacht dat het dan juist niet komt? (mijn menstruatie).
Nee, ik ga niet testen. Want mijn cyclus is soms 27 dagen. Het is altijd of 26 of 27, meer of minder is het nooit geweest. Dus ik zou het morgen ook nog kunnen worden. Ik wacht vandaag en morgen even af.
Knap hoor dat je kan wachten Bloemm! Ook ik ga helaas door naar de volgende ronde! Voel met echt #$^#*%rr Mijn lichaam heeft me weer in de zeik genomen :'-( ShyGirl
Nog geen ongesteldheid te bekennen . Ik voelde me een paar dagen echt ongesteld worden, maar nu zijn al die krampen die ik normaal iedere maand heb er ook ineens niet meer.. Het kan altijd nog zijn omdat mijn lichaam aan het ontpillen is. Maar goed, ik wacht nog even af
Bloemmm, dat ongesteldheidsgevoel kan ook bij een beginnende zwangerschap horen. Heb ik mijn eerste zwangerschap ook heel erg gehad. Je houd de spanning er wel in.
Hier dag 31. Ook nog steeds krampen... Het is weer moooi weer Zit alleen vanaf 2 uur in de bus naar me wedstrijd! Geen zin
Helaas, de rode duiveltjes zijn er. Het was ook te mooi om waar te zijn om in ronde 1 zwanger te raken. Gelukkig heb ik niet getest! Op naar ronde 2! Ik blijf maar lekker positief.
Ik ben wel blij dat mijn cyclus nog steeds hetzelfde is gebleven als voor dat ik de pil gebruikte. Dan kan ik wel goed mijn ei uitrekenen. Volgende keer beter
Jammer bloemmm op naar volgende ronde. Inderdaad fijn dat je cyclus alweer zo regelmatig is. Succes. Marije2121, hoe lang is jou cyclus gewoonlijk?
Mijn cyclus was na het stoppen met de pil en voor het beginnen met de pil vrij stabiel. Alleen de laatste maand ineens langer 28-28-28-32 Dus ik ga ook nu uit van de langste cyclus. Dat lijkt me het verstandigste.
Ik ben voor m'n banner ook uitgegaan van m'n langste cyclus. Hij is nog niet 1 maand hetzelfde geweest. Gelukkig geen extreem grote verschillen.