@ marjolein25 balen meid! dikke knuffel! zie dat er toch al mensen zijn die die 2 voor 5 pakken om te testen. Opzich zullen alle testen wel goed zijn. heeft ook al eens iemand de clear bleu gebruikt? @ mammie in spe beterschap meid!
Marjolein...balen zeg dat je ongi geworden bent ik had na mijn mk ook een kortere cyclus....normaal 28 dagen en toen 25 dagen
mammie in spe...beterschap meid! ik merk trouwens dat ik mij hier weer een beetje gek laat maken om te gaan testen
mammieinspe dit is wel heel erg kut voor je. hopen dat je snel opknapt. ik heb rommel in mijn buik en verder nergens last van. ik ga nu naar school. ik kijk vanavond weer als ik thuis ben
Ha, Ik ga vrijdag testen denk ik. Ik moet wel van te voren een test ergens anders halen. Ik woon in een dorp en anders weet straks iedereen het, en dat hoeft nu ook weer niet haha. Ik zag dat er een puntje achter mijn naam staat. Ik ben in september al gestopt met de pil, maar ik kwam erachter dat ik niet was ingeent tegen rode hond, dus dat moest ik eerst doen. En dan ben ik ook nog verhuisd. Wij krijgen in maart de sleutel en wonen nu allebei apart bij onze ouders. Dat maakt het klussen wel wat lastiger J. Per janauri zijn wij dus wat serieuser bezig en is dit de eerste echte ronde voor ons Aah MIS, vervelend voor je. Ik hoop dat je je weer snel beter voelt. Mijn buik rommelt ook en gevoelige borsten. Maar ik denk dat mijn lichaam weer met mijn geest aan het spelen is.
ja dat is het zeker. Van het weekend maar testen al vermoed ik dat het niet raak is...maar ach we zitten pas in ronde 1 (ook al willen we heel graag)
Ik leef nu alweer toe naar mijn volgende NOD, ben net 3 dagen ongi hahaha... Het blijft spannend dat zwanger worden! Zeker nu in ronde 13, ik vind het steeds spannender worden
het blijft spannend hoor! ik wil nu voor de 3e keer zwanger worden en vind het ook nog steeds spannend hoor
NOD Lijst 05-02 grace20 (5) 08-02 Nikske89 (12), Narcisje (1) 10-02 Marjolein25 (1), 11-02 muizz (2), lely (5) C85 (3) 12-02 missy (4), mamavan3 (2) mamavanbrandon (3), summergirl2 (3), Cinderella28 (1), Jalou (1) 13-02 nouvy (2), Jeem22(4), Jacqueline125(4), DarkNemesis (5), SStephanie1 (1), deborah1986 (.) Amalia007(.) 14-02 Liesje (2), Lindaaatje (4), Leeuw89 (5), Ray (3), Fenneke80 (1), yippieajee (),anoniempje 1985 (3), mammie in spe (1), Luyu (3) 15-02 Tutsje (4), Hanuna79 (4), Heidi76 (1), EsDa (1) Annick22 (1) Carola25 (1) 16-02 Kimtijn (3), Nijnonijntje (2), mamavanbo (5) 17-02 Moppie1981 (1) 18-02 Nieke84 (5), Doritoo (5), Lautjep (6),sabbie(2), Ragazza (1) 19-02 G89 ( 18 ) Marjolein, wat balen zeg. Ik was idd ook eerder ongi deze ronde na mijn mk. Vreemd he, dat je lichaam zo van slag kan zijn. Alle andere meiden die nega getest hebben, ik duim voor jullie dat ze toch nog posi zullen zijn. Dikke knuf en liefs.
Haha, volgens mij maakt het niet uit in welke ronde je zit en hoeveel kinderen je al hebt. Ik had altijd gedacht dat ik hier nuchter mee om kon gaan, maar ik ga helemaal op in deze "gekte"
ik stond net bij de da om echt een test te halen maar ik heb het niet gedaan....heb zoooo het gevoel nu dat ik ongi ga worden... ik heb het nu warm en koud en dan weer warm....
Hoi Meiden, Ook ik wil mij graag aansluiten, morgen m'n NOD (volgens FF) maar ik schat 2 dagen later in, 14 februari. M'n temp ging namelijk die dag pas stijgen. Dacht dat ik makkelijk kon wachten tot valentijnsdag om te testen maar toch vanmorgen een testje gewaagd, helaas nega. Wil graag met jullie meeduimen en meekletsen. Heb af en toe een uitlaatklep nodig in het testgestress. Laten wij elkaar de laatste dagen door helpen! Enne nuchter ben ik de afgelopen weken geweest, maar nu niet meer hihi! Zijn er nog meer mensen die tempen? Elke dag durf ik steeds minder goed..... wat ben ik toch een raar persoon! Stresskip! Groetjes!
Ik ben de eerste 2 weken altijd erg nuchter, dan rond mijn ei denk ik het is weer zover, en na dag 20 ben ik niet meer nuchter en wil ik alleen maar testen testen testen
ik temp ook, heb ook steeds minder zin elke ochtend om het te doen hoor. Bang dat de temp naar beneden zakt.. Moet dit weekend ong worden maar heb nu al last van buik en rug, gister ook wat bruine afscheiding dus het duurt niet lang meer ben ik bang
Pff rot he als je voelt dat je ongi gaat worden, maar dat bruinverlies is ook een goed teken dus houd moed het komt goed!!!
Een vrouwenlichaam zit raar in elkaar. Het klinkt zo echt dat je zwanger bent. Hoop voor jou dat het symtomen zijn van een zwangerschap!