Ik ben bij mijn vriend in gaan wonen, nu mijn man. Woon er nu 5 jaar en heb nooit kunen wennen. We kopen mijn ouderlijk huis. Mijn ouders hebben 3 huizen (kamerverhuur), dus dan kan dat. Omdat er nu kamers verhuurd worden en in iedere kamer een keukenblokje zit, en omdat er jaren niet veel gedaan is aan onderhoud, zal er ontzettend veel gedaan moeten worden. Maar daardoor kunnen we het ook goedkoop kopen, en alles precies maken zoals we willen. En m'n zaak zit ook in dat pand, dus dat is ook wel handig, dat ik dan bij m'n werk woon.
Ja als je huis niet echt je huis is, is verhuizen wel heerlijk ja. Zeker omdat je ook nog je zaak in dat pand hebt, is dat helemaal super! Ik hoop dat de kijkers gecharmeerd zullen zijn tijdens het kijken en een leuk bod uitbrengen. Ik duim voor je
@diana, lachen, ik zit met hetzelfde. We moeten onze flat voor een korte tijd verhuren, en er komt morgen iemand kijken. Echt geen zin om de boel op te ruimen. Helemaal met die stomme duiveltjes op bezoek!
hey hey meiden wat zijn er al weer veel meiden bij gekomen allemaal heel veel succes hier is het morgen de grote drempel overgaan en de gyn bellen we zijn al zolang zonder resultaat bezig word tijd dat er maar eens naar gekeken gaat worden allemaal heel veel succes gr maria
maria heel veel succes morgen. Wij hebben ook pas de stap naar de gyn genomen en het is reuze mee gevallen Zie dat jullie ook al in ronde 15 zitten wij hebben er al 21 op zitten Heel veel succes morgen!
vandaag lekker van het weertje genoten. ik ben met schoon familie 30km wezen fietsen. het was heerlijk. ik heb veel over dingen na kunnnen denken tijdens de rit. we gaan er volop tegen aan. en hopen op het besten.
Dames, kom me aanmelden voor de hummer.... me nod is 7 sept... Ronde 4 en we gaan deze maand de "sperm meets egg program" proberen (op advies van Mielenl..) Pendeld er nog iemand? heb wel wat pb gestuurd....maar niemand..
Hoi hoi iedereen mijn nod is 1 sept...Ik hoop dat dit een roze maand word! Ik moet zeggen dat deze site heel mooi geworden is! Knuffies ikke!
Goedemorgen meiden, Wij kunnen er weer goed tegenaan, want de duivels zijn eindelijk weer weg Heerlijk is dat altijd als ze weer weg zijn
hoi meiden mijn kunnen jullie mij ook op de lijst zetten? mijn NoD is 15 september. op nar ronde 10 .... ''zucht''....