Hij moet over 2 weken weer op controle en nog 6 weken aan de antibiotica en dan gaan ze een behandelplan opstellen. Mss weer opereren, pin eruit en nieuwe pin erin of mss gips??? Ze weten het niet. Maar iig nog zeker een jaar revalideren.
@ Oh Heitje is wist dat niet van je schoon-opa... Gecondoleerd. @ BB, idd hoe is het met het manneke?
Thanks meis! BB: zo das pittig, een jaar revalideren! Het heeft inderdaad tijd nodig en duurt altijd langer dan je denkt helaas... hopelijk heeft ie in ieder geval snel geen last/pijn meer, dat scheelt een hoop!
VOlgens mij well.. ik kom altijd laat in de avond kijken.. Ben ik de enige mama die niet vroeg naar bed gaat.
Meiden, ik ben weer weg. Tijd voor de boodschappen en daarna paardrijden! Het is hier mooi weer vandaag, zonnig maar wel erg koud. Misschien tot vanavond! *Knuffel van Leeuwtje*
Ja dat is wat hè, dat vond ik ook! En dan mogen we nog blij zijn als hij weer fatsoenlijk kan lopen op dat been.
@ HALLO SWIETIE!!! Bij de feb mama's t zelfde... zucht! hihi. @ Steekjes voor mijn nod. Ja. Achter mijn schaambeen. Voelde anders dan ongi pijn. Maar dat wist ik toen nog niet.