Oh eh we hebben trouwens goed geklust hoor! Ik heb besloten om deze maand niet naar mn gevoel te luisteren hahaha..maar.. betrap mezelf er wel weer op dat alles weer anders voelt en dat ik dan denk: zou het?
hihi thanks Heitje en Rimar Eet smakelijk meiden! Heb net een blueband boterham op die vindt ik zoooo lekker met pure hagelslag
Spannend hoor! Ach, je kunt jezelf wat dat betreft toch niet tegenhouden, de wens is gewoon te groot . Ik zeg elke dag wat anders tegen Bart, hij zal wel denken: kom schat we gaan klussen, ik denk dat mijn ei nu pas komt. Dag later: Nou ik denk dat het morgen bloedbad is hoor, ik voel me zo ongi. Weer een dag later: Ik heb allemaal steekjes en spierpijn en mijn borsten doen zeer... zou het dan toch... Arme jongen dat ie me elke dag moet aanhoren hahahaha.
Ik denk ook dat je hormoonhuishouding nog best wel van slag is, dat zal ook wel eventjes tijd nodig hebben om weer in normaal vaarwater te komen. En ik moet er ook niet aan denken om op straat te komen staan. Ben helemaal geen type om thuis te zitten en ons huis staat op beide namen, ieder 50-50% van de hypotheek, dus kan en mag ook eigenlijk niet zonder komen te zitten, maar ja sommige zaken heb je niet in de hand, maar leuk is anders wat dat klopt.
Niet doen heitje, zo gaan denken, dat is niet goed voor je Ik spreek jammergenoeg uit ervaring, en ik heb hier nog steeds dat stuk touw en ben ook niet bang om dit te gaan gebruiken, zo *rimar legt alvast een lus om de benen van heitje, zodat als ze gaat zweven rimar haar zo weer met beide benen op de grond kan zetten*
Hij moet het aanhoren, maar jij ondergaat het, dus.............hihi, sorry Bart maar dit hoort er nu eenmaal bij. Sterkte ermee
Hey Rimar, ik zit al dikke 2 jaar thuis en de hyp staat ook op beide namen, ik heb een uitkering en we redden het prima. Helaas moeten we over 2 jaar oversluiten vanwege de rentevaste periode en dan hebben we echt 2 onbepaaldetijdscontracten nodig anders zitten we aan fortis vast. Omdat Bart nu ook alle zekerheid kwijt is moet ik er ook weer aan geloven, niet meer dan normaal hoor. Ik heb die tijd gewoon erg hard nodig gehad en voel me sinds een half jaar weer op de rit. Alleen kon ik geen werk krijgen. Nu soll ik maar bij callcenters om maar wat te hebben en daar wordt ik redelijk snel aangenomen vanwege mijn arbeidsverleden. Ik moet wel zeggen dat wij geen hang en wurg hyp hebben en we een goeie deal hebben gedaan 4 jaar geleden met die rentedip. We hebben ook maar 4,5 keer ons jaarsalaris geleend, dus het valt mee.
Hey Yootje, nee niet echt, ik mag een chromosoomonderzoek laten doen maar ik zit eigenlijk helemaal niet op dat soort dingen te wachten, we houden het zelf bij 3 keer pech. Ik moet ook zeggen dat ik die eerste mk niet eens zeker weet, ha zo'n rare ongi toen en een paar dagen daarvoor een licte positest, kan al voor de innesteling zijn gebeurt en dan telt ie niet. Eerlijk gezegd ga ik nu pas voor 3 keer scheepsrecht. 2 keer was ik duidelijk zwanger en is het mis gegaan.
Ze kunnen niet veel doen ook, er zijn mensen die zeggen ga eens praten over ivf of iui. Stom toch, het zaadje eitje verhaal gaat toch gewoon goed, hahaha, nu moet het nog bij me blijven. Oja en als ik de mk wil aanpassen (de eerste weg wil halen) voelt het niet goed, dan heb ik het idee dat ik een zieltje oversla, raar mens ben ik..
ik hoop voor je dat je snel zwanger mag zijn en dat het vruchtje ook blijft zitten. het lijkt me verschrikkelijk een mk mee te moeten maken! helaas heb je daar niets over te zeggen zelf! dat je nu maar eerst snel ongi wordt, dat je verder kunt met de volgende ronde.... tenzij het nu raak is natuurlijk!
hihi thanks schattie! Ja laat ik maar hopen op een snelle uitslag dat ik iig weet waar ik aan toe ben, maar ik heb het niet slecht ofzo hoor . Sommige denken dat het een luxe is dat ik zo snel zwanger ben en natuurlijk, ik weet dat het kan lukken, da's al heel wat, mijn tante kon gewoon helemaal niet zwanger raken, niks nada. Maar het is ook best erg als je steeds maar weer moet afwachten hoe lang het duurt voor het weer misgaat, ik weet niet waar ik het moet zoeken dat het steeds misgaat.. En nu kan ik daar zo achterkomen met zo'n onderzoek, maar uiteindelijk kunnen ze nergens wat aan doen na zo'n onderzoek. Ze kunnen niet zorgen dat het blijft zitten. Dus ik wil het niet weten, je moet dan maar gewoon een keer geluk hebben met de chromosoompjes.
er gaat natuurlijk ook tijd en energie in zo'n onderzoek zitten, als daar wat uitkomt en ze kunnen er niets aan doen, is dat inderdaad erg vervelend, dan kan ik me ook voorstellen waarom je dat liever niet doet.
halloooooooooooo, daar is ik weer even (kwartiertje, voor ik weer ga sporten) Eerst nog ff reacties op de mensen die me vanmorgen nog aangesproken hadden toen ik er al weer vantussen was..... @ yootje: Sorry, ik was al weer weg. Maar met mij gaat het nog altijd goed. Vind het jammer dat mijn mindfulness afgelopen is. Maar ik heb zoveel geleerd. Ik ben zo enorm veranderd daardoor. En ik ga proberen nu zo door te blijven leven. Al is het wel moeilijk voor mij die discipline erin te houden. @ Rimar: ja het was laatst gelukt met msn. Er was een storing bij de provider waardoor het niet werkte. Toen ik van het sporten terug kwam toen deed ie het weer.