Ik vind het helemaal geweldig hier! Het is net als NL,maar ruimer&schoner en de mensen zijn heel vriendelijk en behulpzaam.
oh heerlijk mariska, klinkt erg lekker.... heb er weer zin in mijn vakantie lijkt een eeuwigheid geleden
@Chillin: en? hoe is het down under? Locale zwangerschapstesten...hmmmm, altijd even wennen maar als ze echt niet goed zouden zijn dan zouden ze niet in de winkel liggen toch? Ik zou ze proberen!
tomaatjes geoogst en verkocht en Kris even geholpen, die heeft ook zon grot stuk bewerkt en gezaaid land is de misselijkheid weer een beetje gezakt?
ik snap daar echt niks van, ik doe maar wat.. is ook leuk. vakantie= niet hoeven werken...de hele tijd zon, warm, coctails, strand, relaxen, uitrusten, geneieten enz...
@3kats, een glaasje melk helpt wel enigszins tegen de misselijkheid, maar het is nog niet helemaal weg!
heej, jij zou de pc toch vermijden vandaag!? er is nog geen roze bij, als je dat bedoeld! heb je nog kunnen klussen gisteravond?
laten we zeggen dat mijn maag niet veel kan hebben, maar deze week is het inderdaad wel erger! om die.... achter je of in te vullen haha
Oh relaxed! Maar ik zou NL voor geen goud willen ( en kunnen ) missen. Ik ben aan het werk, het zal wel laat worden. Niet zoveel zin in, maar goed is maar voor 6 uurtjes. Kwaaltjes zijn bijna allemaal verdwenen, alleen nog wat pijnlijke boobs.