Nou in ieder geval zondag veel plezier toegewenst dan. En ja als je moet rijden dan zonder alcohol ja, zo ben ik ook. Nou kleed ze dan, misschien zit er wel een lekker ding bij die monteurs
Ik heb morgen een trouwerij van een vriendin van mij. Zit op dag drie dus voor mij echt wel een glas champagne of twee!
Ach zal wel weer geen lekker ding bij zitten. Zijn meestal van die oude knarren. Maar ik zal het jullie wel vertellen als er een lekkere bij zit. Ik had trouwens dinsdagmiddag de opzichter hier. Dat was wel een lekker jong knulletje, en lekker om te zien ook!
Oh maar dat is leuk een trouwerij, en op zaterdag, bij ons wordt dat meestal op een vrijdag gedaan. Nou in ieder geval veel plezier gewenst.
ja, *haakt in* Hoezee hoezee lang leve jullie van ZP! Ik zeg doe mee doe mee Met de meiden van ZZZPeeeee!!!
Dat klinkt wel lekker! haha, ik kreeg gisteren trouwens een mail van mijn mindfulness-trainster. Zij heeft ook een reïntegratiebureau. En vanuit UWV mag ik dus ook bij haar het traject volgen. Zei ze me zo van: Als het even mee zit trekken we maandag de champagne open, en anders starten we het traject.
Ja, heb er ook veel zin in! En we gaan lekker met de trein dus we gaan samen aan de bubbels! Hebben we wel verdiend Manlief is ook steeds zo teleurgesteld als het weer niet raak is. Dus we gaan fijn toasten op twee maanden, twee weken en drie dagen getrouwd zijn én dat we maar snel met z'n drietjes mogen zijn!
Hear hear, that's the spirit. Goed zo, deze instelling. Ik had dinsdag mijn trouwdag (14 jaar alweer), maar dat hebben we klein gevierd hoor. Misschien dat we nog iets leuks gaan doen, of vanavond lekker uit eten en anders misschien zondag.
nou groot gelijk om daarop te toasten. wij zijn op 6 oktober 8 jaar samen, zou zo graag dan al weten of het deze ronde gelukt is of niet, dan heb ik een speciaal k'do om aan mijn man te geven, maar ja dat is dan nog 8 dagen voor NOD.
ja ik weet het en als ik op 18 oktober toch nog posi zou testen, dan is het gewoon een laat k'do hé. jij bent al een stuk langer samen met je man zeg. nou meiden, ik ben ervandoor, moet de ramen nog lappen en ga dan denk ik nog beetje in de tuin werken en mss nog boodschappen doen. er is wel veel kans dat ik niet eerder als maandag op de pc terug kom hoor, want heb voor de verandering een druk weekend. *zwaait naar iedereen en duimt heel hard voor de dames die bijna mogen testen*
had onverwachts mijn zusje op bezoek. zit ik hier nog in pyjama! gelukkig was het mijn zusje maar! ik wil wel gaan douchen, maar heb de wasmachine aanstaan, dan krijg ik dan warm en dan koud water, daar heb ik geen zin in!
Ja dat hoop ik dus ook! Monteur is al weer geweest. Dat was dus alleen meetwerk, maar wel een lekkertje.... hihi
Sorry dat ik niet reageerde. Ik was opgeslokt door de overdaad van info over zwanger zijn op internet. Ik ga nu ff douchen en de koffers uitpakken. Als ik weer wat rust heb kom ik verder kletsen.
@ Rimar, oh gefeliciteerd nog dan! Wat leuk, 14 jaar da's zeker iets om te vieren. Lekker hoor om fijn samen uit eten te gaan of zo. Wij vieren het ook vaak met een dagje sauna. Alleen hebben we dat al een tijd niet gedaan. Durf dat toch niet zo goed, zeker niet in de periode van mischien wel/niet. (Al schijnt het best te kunnen.) @ Yaraa, ja wat zou dat toch een supercadeau zijn! Jammer dat het dan nog te vroeg is om 't weten. Maar wie weet ben je tegen die tijd wel al misselijk ofzo? Zou leuk zijn
heej zethu, je zit er weer helemaal in volgens mij met de jacht op de mannen, haha! leuk om te lezen!