Dus ik heb hier op mijn werk maar gauw onder uit een kast een maandverbandje getoverd voor het geval dat..... het wel doorbreekt, ik heb een witte broek aan nl. Dat is niet zo heel erg handig met ongi.
Ohja, Mammatje.. mijn duimen draaien, dat je HCG maar goed mag knallen straks!! Die test is al een goed teken, zo voor NOD!
Bij mij is het heel gemakkelijk. Als ik aan het ontpillen ben komt mijn ongi heel regelmatig om de 4 weken. Als ik ontpilt ben wordt ik zo onregelmatig als de pest!!!!!
aha, misschien maar eens even googlen. Hoor ik namelijk vaker..... Ben namelijk echt super regelmatig. Misschien toch nog steeds aan het ontpillen....
@Rimar: Nu al druk maken heeft geen zin. Wacht nu maar even tot je meer duidelijkheid hebt. Enne wellicht was t idd een nestelingsbloeding
Ik hoop het maar denk van niet, en als het toch ongi blijkt te zijn, heb ik ook nog mazzel dat ik in deze maand kan blijven heb ik 2 x NOD in september.
Het gaat dus ook nu weer spannend worden, wel of niet, helemaal zo............het is haast om gek van te worden. Ik moet toch maar weer op zoek naar een tijdmachine, dat zou een hoop onzekerheid weg kunnen nemen.
@Rimar: Als ik zo'n tijdmachine had zo ik hem je lenen...nadat ik hem gebruikt heb om naar de tijd te gaan dat ik zwanger ben! ZOu wel makkelijker zijn
(22 of) 23 ste augustus vermoed ik, ik heb een paar dagen last van steekjes gehad dus is iets onduidelijk vast te stellen deze maand