heey dames, ik wil even zeggen dat ik ontzettend misselijk ben. Pijn aan mijn boobs heb en super dizzy. Niet te genieten dus. Maar hopelijk is het voor een goed doel. Ninetje: spannend zeg!! IK ben erg benieuwd hoe het je gaat. groetjes sjaantje
Hallo meiden Pff, wat is er al veel afgekletst deze maand. Ik ga het niet allemaal lezen hoor. Ben even afwezig geweest, omdat ik er minder mee bezig wilde zijn. Wel erg moeilijk. Ik zit nog in de wacht. Heb niet zoveel symptomen die op een zwangerschap kunnen wijzen. Ja, alleen zere borsten, maar goed dat kan ook komen doordat de misschien op de loer liggen. Verder af en toe wat lichte krampen. Daar baal ik wel van, want dat is meestal niet zo'n goed teken. Maar mijn temp is nog niet gedaald. Meiden die zwanger zijn: gefeliciteerd Meiden die in de wachtkamer zitten: veel succes en geduld Meiden die weer kunnen klussen: klusze Kortom: iedereen veel succes Groeten van Friezin
ff snel tussendoor voor mispoes ik heb ook ovutesten gebruiikt. de dag waarop je moet starten is voor iedereen verschillend. ik heb een cyclus van 28/29 dagen dus ik ben begonnen op dag 12. deze testen hebben meestal 7 teststaafjes. bij mij heeft de ovutest deze maand geen ei gespot maar dat kan ook komen door een latere eisprong dan na die 7 teststaafjes.
@Linda84: jammer dat de test negatief is. Geen duivels nog hoop @Hairdresser: fijn dat de er nog niet zijn @Jackie: veel succes bij de ha @Ingiemoppie: jammer van de test, maar er is nog hoop. Je hebt gewoon te vroeg getest . Misschien over een week een dikke + @Deli: welkom. Hopen dat de MRI goed is. Mag je daarna weer aan de slag? @Nessa: Ik zal voor je vrijdag @Ninetje: veel plezier bij de sessie. @Sjaantje2006: Klinkt positief . Hoop op een dikke + of 2 || @Friezin: ik had ook geen symptomen en zie mijn banner. Ik had ook alleen maar lichte ongikrampen en dacht ook niet zwanger te zijn. Er is dus nog hoop.
en inge ik dacht dat wij hadden afgesproken om hier met een +je te komen jammer meid, maar zolang er nog geen duivels zijn kan het nog alle kanten op! ik denk dat mijn cyclus ook langer zal zijn. ik heb mijn ei ook pas op dag 20 gehad. dus .... had vanochtend wel weer een hoge temp!
Hey Maris en Kim: thanks meiden. Ik denk er net zo over.... geen duvels te bekennen hier. Zelfs geen spotting!!!!! Vanochtend nog ff geklust, maar zelfs toen geen spotting. We blijven lekker in de wachtrij...... Zeg Kim: jij ook laat eitje? Zei ik toch!! Dus ook langere cyclus......
ja inge je had gelijk. tja het moet wel. want de ovutesten heb ik alle 7 opgemaakt vanaf dag 12 en toen geen ei te bekennen. en volgens de tempdames was mijn ei op dag 20. kan wel kloppen want sinds zaterdag/zondag heb ik weer pijnlijke boobies wat ik altijd na mijn ei heb. dus ik hoef niet te gaan staan springen als ik maandag (nod) nog niet ongie ben.
hoi meiden, Hier gaat het helemaal niet goed. Qua temp gaat het perfect, maar thuis helemaal niet De uitslag van m'n vader was gelukkig oke (staat elders te lezen waar het om ging)...het is allemaal vocht! Potverdikkeme, ik voel me zo leeg , alleen en verdrietig. Kon de hele nacht niet slapen, als ik totaal 1.5 u geslapen heb is het veel. Er zijn flinke rake dingen gez. door m'n vriend gisteren en daar ben ik helemaal door van slag, niet zo'n klein beetje ook. Dit wilde ik even kwijt. Dus als er vandaag ff niet zo'n happy Mirre is..weten jullie waarom.
Mirre: ik weet niet precies het verhaal, maar wens je veel sterkte. Is goed te begrijpen als je niet vrolijk bent.
oh mirre dikke knuffffffffff hoor Balen dat je ruzie hebt maar gelukkig is het wel goed met je papa. Hoop dat je het vanavond lekker uit kunt praten meid sterkte xxx
Dank je. Het was een meningsverschil, iets wat ik tegen m'n vriend zei. Dat viel in verkeerde aarde daarna is hij echt de onderste steen boven aan t trekken geweest, hoe slecht alles wel niet was etc etc... Een normale discussie is dan niet mogelijk en hij trekt alles in het negatieve en zegt gemene dingen. Z'n zaad 'zegt' ie morgen niet te gaan inleveren.... Hij is een expert in dingen zeggen waarmee hij weet dat hij me kan raken/terugpakken..dus of ie het meent!??? Hij zegt wel vaker iets.. Ik ben wel uit balansm en die was al niet te stabiel momenteel. Zul je altijd zien, is de situatie ff beroerd...blijk ik straks zwanger. Mirre
nou mirre ik ken het verhaal ook niet helemaal, maar wil je toch ff een hart onder de riem steken. ik hoop, duim voor je dat je idd toch zwanger blijkt. en wat betreft die mannen... ja die kunnen er wat van. specialisten in het kwetsen. weten precies wat ze moeten zeggen om je te raken. misschien is hij wel al afgekoeld en brengt hij gewoon volgens de afspraak zijn zaadjes weg. in elk geval van kimmie een dikke kus en knuffel
Je slaat precies de spijker op de kop! Lees maar bovenstaande...specialist in kwetsen!! Wat die zaadjes betr??? Ik zeg er niks over is m'n voornemen.
En nu ga ik weg moet naar de psychologe en daarna de haptonoom, zal wel een potje janken worden. Tot later! Bedankt voor jullie steun meiden
ook al ben je nu misschien weg Mirre, maar ik denk dat jij nog wel een dikke portie huggies kan gebruiken. Hier komt ook een mega vette dikken knuffel van mij. Mannen...... zucht..... ze weten het helaas veelste goed. Maar ik ben blij dat de uitslag van je vader zo goed is!!!!
Hé? niemand meer hier? Ik verveel me..... Zit op mijn werk met genoeg werk, maar heb het hier even gehad....