O, meiden, wat is het hier weer superspannend, veel meiden zijn al overtijd, geen ongi, negatieve testen. wat kan een vrouwenlichaam toch raar doen. Ik hoop dat er toch nog een paar positieve testers komen voor September en dat ik jullie niet allemaal in oktober tegenkom. Succes Nod'ers. Ik duim voor jullie. Bij mij zijn mijn groene dagen bijna in zicht, we zijn al druk aan het warmdraaien hiervoor Liefs Moons
ha jou had ik hier alweer een tijdje niet gezien : ) Anyway... mijn beurt is weer over eventjes Dus ik schuif vast door naar oktober.
zal ik dan maar de spits afbijten???? 'k heb vanmorgen opnieuw getest... en deze keer ben ik wel netjes blijven wachten... en ja hoor - er verscheen een tweede lijntje na 'n 3-tal minuten [-o< eindelijk!!! Na al die tijd, na al die tegenslagen... Ik hoop van harte dat het zwangeren-clubje heel fel uitgebreid wordt hoor!!! Ik had deze maand niét de indruk dat ik zwanger zou zijn... tuurlijk had ik weer de gekende symptomen (opgezette buik en pijnlijke tepels) maar dit had ik heel regelmatig en iets voor mijn NOD trok dit weg en werd ik ongesteld... en nu trokken de pijnlijke tepels dus ook weg. Ik had gaandeweg ook wel opgemerkt dat ik snel vet haar had en dat ik een soort pijn had die van onder mijn oksels naar de zijkant van mijn borsten uitstraalde... maar ik wilde écht wel met de voeten op de grond blijven (in hoeverre dat dat dan ook lukt hoe je ook zegt dat je nuchter wil blijven, je hoopt natuurlijk altijd)... nu ik ben al zo vaak teleurgesteld geweest en ik had onlangs nog maar een cyclus van 62 dagen dus ik had niet zoveel hoop... Maar kijk... ze zeggen het vaak é: als je 't het minst verwacht, is het raak... en bij mij was het echt wel zo... dus meiden, verlies de moed niet. Zolang je niet ongesteld bent, is er hoop... Ik duim alvast voor ieder hier op het forum
nesse gefeliciteerd! ikke ben jarig joepie de poepie! wat spannend is het hier! inge heeft net als mirre HOPELIJK een innesteling gehad. pffffff zo ik blaas ff wat hcg naar iedereen hier. het is me verjaardag ik ik mag uitdelen! mijn temp is nu al 3 dagen 36.9/37.0! joepie de poepie! (wat denken jullie? ben ik vrolijk of niet?)
aaaaaaaaaah erisereenjarig hoera hoera dat kun je wel zien dat is KIMMMMMMMMMMMMM gefeliciteerd meid geniet lekker van je verjaardag. Ben je al lekker verwend? En je temp is nog mooi hoog. Mijne is gister 36.9 vandaag 37.1 en maandag NOD whoei spannend
dank jullie wel! jullie zijn zo lief voor mij! moet er van blozen... ik heb nóg niks gehad. ik krijg vanmiddag mijn eerste kadootjes en vnv de rest. pfff wat spannend! ik weet dat ikiets heel bijzonders moet krijgen want mijn moeder en beste vriendin maken me al een week gek!
Ten eerste: Kim GEFELICITEERD!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ten tweede: goedemorgen allemaal Ten derde: er is hier iets raars gaande gisteren voor het naar bed gaan even wezen plassen. Zie ik daar een heel heel klein beetje licht bloed in de pot. Dus ik baalde meteen. Bij het afvegen ook een heel klein beetje bloed. Vanochtend (6.15) niets in mijn maandverband. Bij het plassen een heel heel klein beetje. Ben zonet opgestaan en niet op mijn maandverband en niets in de wc pot. Ook de bekende ongipijn van mij is nog niet te bekenen. Mijn temp is vergeleken met gisteren gestegen. Oooo ik word hier helemaal gek van!!!! Ik ga er maar vanuit dat de langzamerhand doorbreken. En hoe is de stand van zaken bij jullie? Gr van Friezin
dank je Kim!!! Jij ook met je verjaardag... hopelijk mag ik je binnenkort nog met iets anders feliciteren die hoge temperaturen vind ik persoonlijk toch wel een goed teken hoor Goh ik duim echt wel voor jullie hier!!
Hartelijk gefeliciteerd Kim!!! Hmm, ik had verwacht dat ik vandaag toch wel errug ongesteld zou zijn. Maar ik heb alleen wat bruinig in mijn broek gekregen. Gisteren was er best veel bruin. Nu nog steeds geen krampen.... heb er voor de zekerheid een test tegenaan gegooid, heb er toch plenty 8) maar negatief.... Mijn lijf doet echt raar sinds ik op dit forum kom
terese ik zou bijna zeggen niet meer komen! maar ik vind je zo gezellig dat je MOET blijven! misschien is dat bruinverlies wel een voorbode? wanneer is je NOD?
Nessaaaaaaaaaaaaaaaaaaa: wow...... GEFELICITEERD. Wat gaaf joh!! Kim: ook in deze topic: GEFELICIFLAPSTAART met je verjaardag! Terese: bij jou ook al. Mijn lijf ook. Ik voel allerlei dingetjes waar ik vroeger noooooit op lette..... @friezin: weet je zeker dat het niet heeeeel misschien toch wat anders kan zijn? Updag myself: gisteravond bij plassen 1x beetje water/rood bloed bij afvegen. daarna tot en met nu: nada noppes niets niente nothing!! Zondag is officieel NOD zoals FF hem neerzette na verlaat eitje. dus toch beetje hoop voor ingie???? [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< Wil achter Nessa aan!!!!
Nessa: Geweldig meid! Van harte gefeliciteerd!!! Kim: Van harte gefeliciteerd met je verjaardag! Fijne dag gewenst en ook een leuke avond....en bedankt voor al die HCG..hoop dak je binnenkort weer kan feliciteren..maar dan met je zwangerschap!! Alle testers en meiden die overtijd zijn: Onzettend veel succes, geduld en HCG gewenst!! Liefs
inge als zondag je NOD is, zou ik het nu echt te vroeg vinden voor een ongie. ik hoop echt zo dat jij en mirre (en de rest natuurlijk ook!) door mogen naar het zwanger topic!
Dank je wel Kim. Jij moet nu ook langer wachten toch? Omdat je ook een later eitje hebt, toch? duim duim duim (ga je mee???)
meiden word een beetje gek van al die gedachtes die langs je heen flitsen. Oeh voel ik een pijntje oh moet toch wel veel plassen hmm pijnlijke (.)(.) (nu ff niet meer trouwens) misselijk ook wel en dan die temp die was wel heel hoog whaaaaaaaaaaaaaa wat moet ik nou om gek van te worden
Welkom bij de maak-je-gek-club. Ik zit er midden in. steekje hier, steekje daar (op de tekst van kloddertje hier, kloddertje daar)..... beetje misselijk zus of zo.... grote trek....... Verstand op nul: over je heen laten komen: over een paar dagen weet je meer...... knuffel Ingie
ja zit ook te zanikken maar moet het ergens kwijt he en kan het moeilijk tegen mijn collega zeggen haha en jullie zijn er gewoon altijd. IK WIL ZO GRAAG TESTEN.......... maar goed ik ga me maar even op me werk concentreren en dan is het morgen al weer vrijdag weekend en DAN oeh maandag hihi. Baal er ook van dat ik vanmorgen me kaartje er niet op kon zetten. Tinypic doet het nu weer wel maar kan niet op me werk fotos van me temp kaarten opslaan whaaaa het zit niet mee nou bedankt ennieweej voor het lezen haha
ja inge ik ga mee! mijn ei moet maandag zijn geweest volgens FF, dus ik moet nu zeker nog even wachten. weet alleen niet hoe lang? wat denken jullie dat mijn nieuwe NOD is? en jackie, ik begrijp jou volkomen! ik had het heel erg in de eerste 2/3 maanden. maar nu sta ik er wel meer nuchter tegenover. meer omdat ik niet weer een grote teleurstelling wil als ik toch ongie wordt.