hallo, ik merk dat de haren op mijn onderbuik steeds harder gaan groeien, ik vind het foeilelijk! wat doen jullie daarmee? laat je ze gewoon zitten? hars je ze? of scheer je ze weg? ik zit eraan te denken om te gaan harsen maar vroeg me af of dat wel kan en mag. de verklaring dat je niks inbrengt klopt niet helemaal want mijn vriendin krijgt onwijze uitslag van harsen, dr hele huid wordt dik en rood. dus er gebeurd wel degelijk iets met je huid.
Ja, ik had al van nature een paar haartjes groeien op de streep richting navel, maar ik merk nu al dat het er meer worden. Ik trek ze eruit met een pincet.
Harsen lijkt me wat rigoreus, maar met ontharingscreme voor de bikinilijn kom je misschien ook een eind? Ik heb zelf (nog) geen hekel aan die beharing, dat kan nog komen..
Ik heb het ook, er komen steeds meer haartjes, maar wel gelukkig dons en heeel blond dus bijna niet zichtbaar. Ik laat ze lekker zitten, het schijnt na de bevalling weer weg te gaan. Ik moet er niet aan denken dat ik ze weghaal en er zwarte dikke haren voor terugkrijg...
Ik zou de in ieder geval gedurende de zwangerschap nog laten zitten hoe foeilelijk het is! Ik zelf ben ook al half aan het veranderen in een man... Heb er ook erg last van! Het schijnt dat ze na de zwangerschap weer verdwijnen... Mocht het na de bevalling blijven zitten kan je altijd nog actie ondernemen!
Hahaha, nee inderdaad Toys! Ik wacht wel even af tot na de bevalling... Hoe moeilijk ik het ook vind (schaam me écht kapot!)
Dit had ik met m'n eerste zwangerschap en nu heb ik het weer. Als ik een tip mag geven, laat het staan en probeer het te negeren. Na de zwangerschap verdwijnen die verschrikkelijke haartjes weer vanzelf.
Dat doe ik ook ja Gisteren zag ik dat het meer was geworden schrok wel even. Ziet er niet uit! Maar trek ze er ook uit met pincet.. maar het lijkt wel onkruid is er zo weer
Ik heb het ook en aangezien ik 3 weken terug een weekendje weg geweest ben, heerlijk aan zee met een subtropisch zwemparadijs. Wilde toch graag even zwemmen(bikini paste nog net) heb ik het toch maar geschoren want vond dat ik me zo toch niet echt kon vertonen Vrees nu ook het ergste voor naar de bevalling denk dat ik niet meer van die haartjes afkom. Maargoed dan hars ik ze wel, dan blijven ze ook wel aardig lang weg! Groetjes jantina
ik had dat ook tijdens de zwangerschap, en nog niet zo zuining, maar nu na 5 weken is het alweer helemaal weg , gelukkig heb wel nog die lijn op mijn buik, iemand een idee hoe lang het duurt voor die weg is?
Bij mij is het ook erger geworden, gelukkig zijn der haartjes blond, weghalen doe ik niet, want zoals de meeste dames al zeggen, het wordt daardoor alleen maar erger!
als k jullie was niet weg scheren of harsen of wat dan ook ten eerste het gaat harder groeien en ten 2 het mag dan lelijk zijn maar het valt er wel weer af na de bevalling een vriendin van me heeft het ook weggehaald en heeft nu dikkere haartjes op de buik en dat is nog erger het is maar een tip hoor
Ik heb ook van die donshaartjes, maar ik laat ze lekker zitten voordat ik dalijk met een heel oerwoud opgezadeld zit.
Lelijke, donkere en stugge haren, net de sekslijn bij een man! Heb dat nooit gehad, tot nu... Best laten staan, als je ze harst of scheert e.d., komen ze net zo hard terug en riskeer je ze nooit meer kwijt te raken. Normaal zijn ze binnen de paar dagen na je bevalling verdwenen, vind je ze terug op je washandje als je je wast. Foeilelijk, das waar, maar ze zijn er hé
hahaha ik heb die ook, en ook op een plek waar ik d8 dat die er niet konden groeien hahaha op mijn buik tja ik zie wel of ze verdwijnen ga er geen moeite voor doen, en ik heb een lekkere donkere streep over mijn buik heen lopen dus dat leidt weer af
Nou, same here inderdaad! Het viel mij laatst bij de VK ineens op.....Ik zat me ineens af te vragen of ik altijd al die haartjes daar had zitten. Kan me ook voorstellen dat dit dons er al wel zat, maar doordat je buik uitrekt en door de bolling je dit nu gewoon beter ziet. Ik heb geen idee.... Ik doe er maar niks aan, want voor hetzelfde geld krijg je er inderdaad een oerwoud voor terug, wat niks meer van dons weg heeft!
dacht dat ik de enige was, ben 11 weken zwanger en het begint me op te vallen dat ik haar op me buik krijg donker nog wel. nooit eerder gezien en het loopt echt in een mooi lijntje naar me navel. zolas ik lees wordt dit alleen erger. heb ik weer hoog zwanger in de zomer . staat vast mooi boven me bikini broekje