wie o wie heeft ervaring met de wikkeldoek van Baby's only? wil hem graag aanschaffen voor ons nog ongeboren baby'tje. hij is 100*100cm. Baby's Only baby wikkeldeken fijn in 8 kleuren - Villa Vrolijk
Ik heb zelf de badcape van baby only gekocht om de baby in te wikkelen. Baby's Only Omslagdoek kabel Chenille in licht grijs Denk dat je hier meer aan hebt dan enkel dat doek. Maar ook voor mij nieuw. Ben nu 39 weken zwanger
Ik vraag mij af of een losse wikkeldoek wel handig is. In de eerste periode (waarin je dit soort doeken gebruikt) is een omslagdoek (dus met een capuchon) handiger. Ik heb meerdere producten van baby's only en het blijft ook bij veelvuldig gebruik erg goed. De kwaliteit is dus prima (hoewel ik het niet in de droger doe maar gewoon laat drogen).
Ik heb ook dezelfde badcape als Maartje en heb die erg veel gebruikt ook naar het cb toe. Zo een wikkeldoek lijkt me niks maar ik heb er dan ook geen ervaring mee. Denk dat een badcape lekkerder en makkelijker is.
Wij hadden ook de badcape, ideaal! De badcape heeft een voering van teddy (zo lekker zacht) en de wikkeldoek zo te zien niet?