Idd Loenie, ff belletje doen. Hopelijk snel duidelijkheid vr jou want lijkt me echt extreem raar zulke korte cyclussen.
Yay...vanmorgen weer een echo gehad en dr zat een hele mooie follikel..(24x27mm) klaar om te springen. dat kon ze zien want dr zat een speciaal vliesje in wat je alleen ziet vlak voor de eisprong (ben de naam kwijt) Nadat ik de kids naar school had gebracht meteen thuis manlief mee naar boven getrokken hihi.. Vanavond en morgen nog een keertje en dan denk ik dat we onze taak wel gedaan hebben Als het nu ook maar een gezond eitje is.. Ze vond wel dat het erg lang duurde bij mij en daarom mag ik volgende ronde naar 100mg Clomid. Maar hopelijk is dat niet nodig Mijn nod mag wel naar 8 april. Helemaal weer blij En ohja..ze zei doe zometeen maar even een ovulatietestje en welja..hij is van wit gisteravond naar knallend gegaan zojuist..
Zo na mijn temp. stijging vanochtend, mag ik ook plaatsnemen op het wachtbankje denk ik! Of heeft vanavond nog zin, als mogelijk gisteren mijn eisprong is geweest?
Julia wat super fijn h oop voor je dat he t gaat innestelen en dat het een hoed ei is. Leonie idd wel beetje raar zou idd even bellen en de ovuluatietesten heb je die nog gedaan na die andere twee want die gaven wel steeds meer rose aan. Ik had heel erg het idee dat het deze maand ging lukken , maar vanochtend werd ik wakker en heb nu echt het gevoel dat het voor onze deze maand niet gaat worden. Heel raar. Maar goed is ook nog maar eerste ronde hoop dat ik snel ongie wordt dat we weer een poging hebben maar duurt nog even.
@ Suzeq - waarom denk je dat? Je hebt toch pas net je ei gehad? @ Dalk - Weet je zeker dat je gisteren je ei had? Ik had vorige cyclus mijn ei pas twee dagen na de tempdrop..en dat ie dus weer stijgende was. Dat weet ik 100% zeker want ik heb die dagen follikel metingen gehad. doe je ook ovutestjes?
Ik zit met hetzelfde dilemma maar denk eerlijk dat het GN zin meer heeft of toch nog op de valreep. We lopen dan iig gelijk 😊
Dat ken ik, van wit naar knaller 😊😊 veel plezier alvast en hoop dat het voor jou dat het een goed genesteld en bevrucht eitje mag zijn!!
@Julia1979 Kan ik ergens jou kaartje bekijken van die ronde toevallig? Dit waren mijn testen, maar ben gestopt meteen nadat ik mijn lh-piek had gevonden! Zeker weten doe ik het inderdaad niet...want ik voel het eigenlijk nooit. Alhoewel ik gisteren wel vanaf 11.00 tot 15.00 aan de linkerkant een apart gevoel had. Dus voor de zekerheid vanavond nog een poging doen dan? Ik temp. iedere ochtend op een vast tijdstip en vanochtend was deze dus 36.86, maar ben daarna terug in slaap gevallen en anderhalf uur later voor de zekerheid nog een keer getempt en toen was deze 36.77 ? Dit is mij al vaker opgevallen dat hij uiteindelijk zakt, weet iemand waardoor dit komt? P.s. zie ook mijn kaartje (link onder de banner)
Ik wil je geen valse hoop geven,maar zowel mijn schoonzus als vriendin hadden dit en waren zwanger.. mr wel te vroeg om te testen pas wanneer je nod komt zag ze dat ze zwanger waren dus duimen!!!
Hey Dalk.. Hieronder mijn tempkaartje van de vorige ronde. Ik had mijn tempdip op maandag. Dinsdag een echo en toen zaten ze er beide nog (ik had twee follikels) Woensdag pas echt ovu knallers..En donderdagochtend heel vroeg zagen we dat ze gesprongen waren bij de follikelmeting.. Waarschijnlijk dus in de nacht van woensdag op donderdag of woensdagavond. Dat is dus wel 48 uur na mijn temp dip. Deze ronde ist weer anders trouwens..nog geen dip..wel vette ovutest en een gyn die zegt dat ie uiterlijk morgen springt
Hey dames, Zou ik mee mogen lezen en schrijven hier? Ik ben in afwachting van mijn eerste menstruatie na mijn miskraam op 6 maart! Ik vind het fijn om toch actief mee te blijven doen op het forum en af en toe mijn verhaal kwijt te kunnen! Gr. Josine
Tuurlijk ben je welkom! Wat naar dat je zwangerschap is misgegaan 2moekes. Ik weet er helaas alles van.. Hopelijk snel weer een mooie cyclus.
Welkom Moekes, je onderschrift te lezen heb je een heftige tijd achter de rug. Ik gun het je zo snel mogelijk weer zwanger te worden! Veel sterkte en succes. Loenie heb je al je ha gebeld? Mijn testen (9stuks :O ) komen vandaag binnen! Weet nog niet wanneer ik ga testen.. Ik mag van mezelf eigenlijk pas testen als ik donkere aderen op mn borsten heb dit was het enige signaal vorige 2x dat ik zwanger was..
Nee, ik heb nog niet gebeld. Denk dat ik maar gewoon een afspraak ga maken, ipv alleen bellen voor advies. Dan krijg ik toch een assistente aan de lijn die zegt; 'wacht het nog maar even af'. Kan ik ook mijn hart ff luchten, dat mocht ik altijd komen doen zei ze na mijn bbz Ovulatietest was trouwens hartstikke negatief, streepje is nauwelijks te zien.
2moekes welko, hopelijk nu een keer een goede zwangerschap! Spannend julia, nu echt aan de bak! Ik ben inmiddels thuis met een lichte buikgriep, volgens mij geen koorts, hoop zo dat het mijn innestelling niet verpest! Er is natuurlijk niks aan te doen, maar ik baal wel. Behalve dat ik me beroerd voel, is de timing ook belabberd...
Och dames wat spannende tijden aldoor he, ik word er ook weer helemaal nerveus van Goede testen zie ik weer voorbij komen, heerlijk van elkaar proberen te genieten hoor. Welkom en sterkte Moeke, helaas weten meer vrouwen hier hoe jij je nu voelt. Hopelijk is het snel weer raak en gaat het dan wel goed. Loenie,ik zou inderdaad een afspraak maken, helemaal als je een meegaande dokter hebt. Beterschap Sahi, het gaat nog steeds erg rond.