Ik heb me er net een beetje over ingelezen maar lees dat het dan wel via de anus moet met de koortsthermometer en dat is dus het gene wat mij tegen houdt... haha. Moest wel lachen net, wilde naar boven gaan om te gaan douchen en pak eerst een schoon glas uit de kast.... Euhmm dat heb ik deze week niet meer nodig bedacht ik me toen ik de trap op liep : hihi.. Zit zo in je systeem om je urine op te moeten vangen
Ja ik vond dat in het begin ook een raar idee maar ben er nu al zo aan gewend dat ik er niet meer bij nadenk. Je hebt via de anus de meest betrouwbare meting Je kan het ook vaginaal doen of onder de tong maar dan heb je meer kans dat de temperatuur teveel gaat schommelen. Ook belangrijk om dezelfde methode aan te houden en dezelfde tijd te testen, ook in het weekend omdat je anders teveel schommelingen hebt en dus onbetrouwbaar. Ik slaap in het weekend daarna weer heerlijk verder overigens
Ohh nou ik weet van "vroeger" dat ik echt niet blij ervan werd als me moeder weer kwam aanzetten met die thermometer en ik helemaal verkrampte dus vandaar En knap van jou dat je dan alsnog om vijf uur je wekker zet idd !!
Ik temp pas sinds 1,5 week, maar ik temp ook niet rectaal hoor. Niet echt mijn ding. Ik temp vaginaal en dan iedere ochtend op dezelfde manier en in dezelfde houding haha. Lijkt me betrouwbaar genoeg zo.
Dat heb ik ook biianccc! Daardoor een soort spierpijn in mn bovenbenen en last van scheuten in mn onderrug. Ik heb ook 1 druppel oud bloed verloren deze week. Ook heb ik nu al 3 dagen geen warm eten weg kunnen krijgen. Verder wel de hele dag door koud eten. Brood en yoghurt enzo. Heel gek. Ik hield me niet zo bezig met symptomen omdat ik daar gewoon niet mee bezig wilde zijn maar ze vallen gewoon op
Ik temp ook vaginaal.. Elke dag zelfde tijd en voor ik uit bed stap. Werkt prima! Ik gebruik de mamaapps om alles in bij te houden. Heel fijn programma vind ik zelf.. Dit is mijn kaartje van vorige maand (deze maand is nog niet af hihi) Beetje laat begonnen met tempen toen.. maar t gaat mij toch vooral om de stijging na de eisprong en of ie 'hoog blijft'..
Wel een mooi kaartje zo! Je kan duidelijk je eisprong en start menstruatie zien. Daar temp ik nog te kort voor, maar zulke lijstjes kunnen je wel echt veel vertellen. Ik temp dus braaf weer verder haha.
Mooi kaartje ja Dit is de mijne vanaf dag 3 van mijn huidige cyclus (28-2) toen had ik namelijk mijn thermometer binnen het maakt niet uit hoe je je temperatuur opneemt als je maar consequent op dezelfde manier en tijdstip meet. Oh ja en maar 1x meten want een 2e keer kan al enkele honderdste schelen. Ik heb trouwens een thermometer met 2 cijfers achter de komma, vandaar die honderdste. Heb t wel eens geprobeerd en dan had ik de eerste keer bijvoorbeeld 36,58 en bij de 2e keer 36,66. Het lijkt weinig maar je ziet dat verschil zeker terug in je kaartje!
Doordat je temperatuur ineens een uitschieter heeft kun je dus zien dat de eisprong is geweest? Maar waarvoor is het dan nog meer handig om bij te houden? Eventuele zwangerschap niet toch?
Als je zwanger bent blijft je temperatuur hoog en als je niet zwanger bent zakt hij weer naar beneden! Scheelt mij altijd weer testen!
@meisje1234 als je je eisprong hebt gehad blijft je temperatuur hoger dan voor je eisprong. Als er dan een innesteling is kan je een dag een temperatuurs dip hebben die daarna weer terug omhoog gaat, maar hoeft niet. Maar als je temperatuur hoog blijft heb je de kans zwanger te zijn. Als je ongesteld gaat worden gaat je temperatuur weer naar beneden uiteindelijk . Even kort en bondig uitgelegd zo hoor. Zoek het maar eens op op Google, je vindt er veel informatie over.
Klopt, ik herken dat verschil in de 2e meting helemaal! En dit kan soms al naar 10 minuten later zijn, vaak is hij dan ineens lager bij mij. Maar ik ga steeds uit van de 1e meting!
Hier ook wel wat kwaaltjes en gewoon erg sterk het gevoel dat het raak is deze keer. Heel vreemd maar ik durf niet te testen Dames op de app, vergeten jullie dan niet ook nog mee te kletsen??? En kwaaltjes of niet, dat zegt niet voor iedereen iets hoor dus maak je niet druk als je nergens last van hebt. Je lichaam kan je echt heel erg voor de gek houden, daarom test ik ook niet hihi
@rianne2985, heb je een pb gestuurd @cdvg, duimen dat je menstruatie uit zal blijven, vooral als je zin sterk gevoel erbij hebt!
Ben ik ook weer eens, heb weer gewerkt vandaag, lukte weer aardig. Ik heb ook geen griepklachten meer gehad, wel wat slapjes en duizelig nog af en toe. Zou alles kunnen zijn van een innesteling? Ik joopte zo dat ik me deze maand minder gek zou maken, maar helaas... Zit nu op 6dpo, had vanmiddag flinke steken bij mijn heupen, maar dat kan ook nog van het griepje zijn... Ik weet het niet hoor... Ik las al een lichtroze en verder nog een laat ei, spannend meiden!