Suusd, streepje van vandaag is wel donkerder hoor. Ik had ook bij m'n eerste zwangerschap bruin bloedverlies en krampen, was overtuigd dat dat m'n ongesteldheid was.. Nou ze is nu bijna 5! En Monique, ik zie helaas niks meid.. Misschien dat het in het echt duidelijker is! Wanneer is je NOD?
Zolang je niet ongesteld bent heb je een kans. Ik testte bij beide zwangerschappen pas positief na m'n NOD.
Ik had een negatieve test deze morgen. Ik wacht nog even af maar vrees dat het niet gelukt is deze maand. Ik hou jullie op de hoogte! Proficiat aan alle positieve testers!!!
Jaa alleen ik weet niet in hoeverre kv2v5 valse streepjes geeft. Hij lijkt niet echt grijs te zijn. Wel echt roze. Wellicht ook wel na 20 min, maar heb pas 20min na einde afleestijd weer gekeken.
Ik zie wel een streep maar lijkt meer ophoping kleurstof omdat deze niet goed is doorgelopen.. doordat hij nog steeds roze achtergrond heeft zeg maar. Je zou even 4 druppels water in t rondje kunnen doen.. spannend!
Een streep is een streep. Je streep is roze... Kans bestaat altijd dat het een valspositieve test is, maar vind m erg duidelijk! Morgen of overmorgen nog eens testen en dan weer je het helemaal zeker!
Ohh mmonique, wij zitten in hetzelfde schuitje! Ik (thanks voor het meedenken) om 12 uur bij Kruidvat en nieuwe testen gehaald. CB dus nog negatief maar hier weer een licht streepje. Spannend...
Ik denk vandaag :s Op zaterdag 4 juli had ik een positieve ovulatietest. Die was op de zondag minder. Dus dan denk ik dat ik vandaag 14 dpo zit...maar wel met een hele lichte test.
Nou emra die is positief hoor! En nog met middag urine ook😊 Waarschijnlijk net iets te weinig hcg voor de cb, maar je bent echt zwanger, gefeliciteerd!