Ja lijkt mij ook zoo mooi! Hoop maar dat k dr niet ziek van wordt, dat kan natuurlijk ook altijd nog. Maargoed, dat heb ik dr dan voor over (zeg ik nu heel makkelijk....) Ik moet me ook echt bedwingen om niet al alles uit te zoeken, kamertje, kinderwagen etc. Ik koop natuurlijk niks, maar kan me uren amuseren met zoeken op internet...
Hi, hier hetzelfde verhaal. Prinsje en nu graag een tweede. We hebben vakantie geboekt ( met annuleringsverzekering ) en ik bedacht mij ineens dat ik dan wel 7 mnd zou kunnen zijn! Dus rustig aan gedaan de afgelopen dagen! ,aar nu: ietwat geboelige borsten, soms steekjes gehad, besluitloos en van de week zat ik te janken bij z4 handen op 1 buik. Bij de geboorte... Dat doe ik serieus NOOIT!!! Ik moet bijna kotsen, maar toch niet! Vreemd, maar kan ook met ontpillen te maken hebben
Ik mag donderdag testen ik had de afgelopen dagen en zwaar gevoel in mijn onderbuik, net boven mijn schaambeen. Nu vooral veel lucht wat dwars zit. Veel plassen en dorst. heb de kv2v5 al op, negatief natuurlijk Hahaha. Ik had een droom dat ik 2 positieve testen in mijn handen had tegelijk met een cadeau voor mijn 5 jarig werk jubileum. Dat cadeautje is in de bestelling dus wie weet.... Ik hoop het zo, maar die droom maakt me wel gek Hahaha, ik koop geen testen meer voor voordat het donderdag is.
Hier ook voor een tweede, heb ook een pracht van een zoon. Nu moe, vlagen van misselijkheid, steekjes in buik, vaker moeten plassen.. Hoop dat het in 1 keer raak mag zijn!! 1e duurde 12 maand, vandaar..
Bedankt voor jullie reacties!! Zou het leuk vinden om te horen of het raak is!! Gelukkig ben ik niet de enige die vroeg getest heeft..
Mijn zoontje is nu 16 maanden, we hebben dus alle tijd! Zijn wat 'vroeger' begonnen met in ons achterhoofd dat het misschien wel weer een tijd kan gaan duren.. Nu hopen maar dat het snel raak mag zijn...! Een tweede is weer zo welkom! En weer even spannend als de eerste!
Hallo, mag ik ff "inbreken"? Hier nog iemand die op het wachtbankje zit haar "ei" uit te broeden. Ik verwacht woensdag mijn NOD maar heb ook al kwaaltjes, waaronder: oprispingen misselijkmakend hongergevoel maar krijg geen hap af. af en toe gevoelige borsten/jeukende tepels. s, nachts eruit moeten om te plassen emotionele momenten (huilen zonder reden, nog bij het tv kijken) licht ontvlambaar:x met niesten steekjes onder in de buik. Nu heb ik me voorgenomen vanmiddag maar eens naar het kruidvat te gaan om een testje te halen. Ik heb al 1 test gedaan, veel te vroeg natuurlijk (afgelopen maandag) en OMO wit!!!
Over 4 dagen mag ik testen, haal vanmiddag de kv2v5 op en dan braaf wachten al is dat heel moeilijk hoor. Normaal heb ik allang verschijnselen van een aankomende ongesteldheid nu helemaal niks. Spannend hoor
Heey meiden, wat toevallig. Ook wij gaan deze ronde voor het eerst weer na de bevalling van ons prachtige zoontje. Hij is deze week 1 geworden en we kunnen niet wachten om ons gezinnetje te mogen uitbreiden... Ook ik heb vorige week vrijdag mijn eisprong gevoeld dus nog wel eventjes wachten om te kunnen testen. Ik heb overigens geen testen in huis, dus ik kan ook niet alvast stiekem testen Ik vind het weer gigantisch spannend, hoop zo dat het raak mag zijn... Aan de andere kant zie ik op dit forum zoveel mensen die veeeeeeel langer bezig zijn en die gun ik het ook zo om zwanger te worden!!!! Wij hebben tenminste al een prachtig kereltje... Succes iedereen met wachten!!!! Dat kunnen wij!
Jaaaa! Weet je wat nog opvallend was bij mijn vorige zwangerschap voor nod?? Sterke geur! Ik liep door de supermarkt en rook heel sterk de vleesafdeling.. Jak!! Toen testte ik de dag erna positief!!
Dames we hebben hier het NOD forum voor. Welkom op het zwanger worden, zwangerschap en baby forum - Zwangerschapspagina. Je kunt je daar aanmelden bij de datum waar je onder valt. Deze sluit ik