Als vervolgvraag op mijn vorige poll.....nog eentje: We kunnen niet kiezen uit de naam Lisa of Zoë (wel uitspraak Zoey) Wat vinden jullie van de roepnaam Lisa-Zoë ? Mocht het een meisje zijn, dan kan ze later zelf bepalen hoe ze genoemd wil worden en hebben we beide opties open gehouden. Of is het een kwestie van nu geen keuze durven maken of een naam ' over de top' ?
ja wou net zeggen Lisa-Zoë is super mooie naam en idd dan kun je altijd zelf kiezen ook als ouder wat lekkerder bekt op het moment. vind alleen omgedraaid ook leuk Zoë-Lisa
Ten eerste vind ik het mooier als het dan Zoë-Lisa wordt. Maar ik vind het niet echt heel leuk klinken. En ook bij je andere dochters niet echt heel leuk... Maar als jullie er verder niet uitkomen, gewoon doen!
Nee, ik vind het niet leuk klinken. Het zijn 2 heel verschillende namen, en zeker Zoe vind ik geen fijne naam om te koppelen aan een andere naam. Ik zou voor éen naam gaan, welke van de 2 jullie dan ook mooier vinden.
Lisa-Zoë loopt niet zo lekker. Zoals al werd voorgesteld, zou ik de namen omdraaien : Zoë-Lisa. Dat loopt een stuk beter.
Ik zou bij het zien van de naam dan meteen denken; konden ze niet kiezen? Nee ik vind het niks! Dan zou ik haar gewoon Lisa Zoë noemen. Dus als tweede naam Zoë.
Per ongeluk anders gestemd. Bedoelde niet mooi. Ik vind ze niet aan elkaar gekoppeld passen. Als 1e en 2e naam zou het nog kunnen.
Zoë- Lisa vind ik nog minder mooi klinken dan andersom hoor. Net of het dan sorry Lisa wordt of zoiets Lisa
Dat in z'n geheel als roepnaam vind ik een beetje te veel. Zoë als tweede naam kan wel, dan zou ik het streepje er niet tussen doen. Dan is het Lisa en heeft ze als losse tweede naam nog Zoë.