Ik vind Madelief geweldig! Heet zelf ook zo, maar dan de Engelse variant , dus kan helaas een evt. dochter niet zo noemen, maar had het anders misschien wel gedaan!
Ik heb gekozen voor Madelief. Maar ik vind hem niet zo passen bij Mees. Catoo vind ik een naam voor een papegaai.
nou dat hoeft geen probleem te zijn.. er staat 'bijna' altijd Dhr of Mvr ... dus omdat ze een zoon en een dochter heeft is dit in dit geval helemaal geen probleem.. en dan nog.. ze blijven toch niet hun hele leven samen wonen.. meestal krijgen ze pas post vanaf hun 16e.. en ergens in de 20 gaan ze het huis uit dus dat probleem zou je ook maar voor een paar jaar hebben.. daar is best mee te leven toch als je daar een leuke naam voor terug krijgt.. ik vind Mees en Madelief juist erg leuk bij elkaar.. Mees en Catoo vind ik eigenlijk helemaal niets.. die naam is mij iets te hard voor een meid..
Ik heb Madelief gestemd. De naam Catoo vind ik wel mooi klinken maar de schrijfwijze staat me niet aan, die lijkt niet te kloppen ofzo met die dubbel o.. (terwijl ik weet dat het zo geschreven moet worden hoor..) Olivia vind ik ook erg mooi!