Pfff, meiden ik ben zo enorm moe. Gelukkig kan manlief iets eerder thuis komen. Dan neem ik een lekker warm bed en duik mijn nestje in. Al kunnen de onrustige benen mijn plannetje in de war schoppen (letterlijk, hi, hi). Peuter was vandaag een echte peuter: dwars en nog eens dwars. Maar de kleine ligt nu lekker te slapen en de kleuter kijkt Pokemon. En ik: ik hang op de bank. Danielle: dank voor je lieve berichtje!
roosje gefeliciteerd met je zoontje! en succes morgen! Ben net terug van de vk, alles was goed, goed ingedaald, dus laat maar komen haha. Wel raar de volgende afspraak is over 10 dagen, dasw gewoon al 2 dagen na de uitgerekende datum! Het lastigste is nu idd dat het gewoon ieder moment zou kunnen beginnen, is ook raar om dan afspraken te maken! Ik geef nog steeds les maar heb nu de afspraak met de klanten dat ze even bellen vantevoren, en met degene die hun paard hier hebben staan dat als ik er niet ben ze genoeg weten hahaha.
Hij is nu verplaatst. Mocht je sommige mensen niet terugzien, terwijl ze wel altijd actief meeschrijven, dan misschien even pb sturen. Ik denk dat ze het dan niet kunnen vinden. Groetjes prinses (moderator)
Nou heb echt de hele dag al een irritant gevoel in m'n benen. Alsof je doorgelegen hebt op een te dun matrasje. Net straalde het uit naar mijn billen. Ben dus vandaag wederom niet vooruit te branden. Krijg ineens ook een grauw bol gezicht dus vanaf nu zijn officieel de laatste loodjes begonnen! Mijn benen waren al wat dikker maar nu beginnen de enkels ook. Leuk, leuk, leuk.... Was heel onrustig omdat er nog van alles moet gebeuren hier. Gelukkig kan ik na vandaag 2 dingen van mijn lijstje afvinken. Ik heb eindelijk het stuk schuimrubber voor het wiegje weggebracht om er een tijk omheen te laten maken. Met rits zodat ik het kan wassen. Precies wat ik wilde. En net een hele mooie Bopita box van Marktplaats afgehaald. Met ronde hoeken en kersenhout kleur. Past precies bij het laminaat, dus ik ben toch ook wel weer een beetje blij vandaag Morgen of vanaaf nog even een keertje dweilen en dan kan de box opgezet worden.
Jacobien lekker uitrusten hoor! Schijn je nodig te hebben voor de bevalling, geen idee waarom.... ahum. Jeetje melloncollie, zijn inderdaad de laatste loodjes. Gelukkig heb ik zelf niet heel veel last van vocht vasthouden. Dat is helaas een van de weinige dingen, ik zou er graag wat anders voor inruilen (lees aambeien! ). Strakjes lekker pizza eten van de pizzeria. Heb er echt helemaal zin in! Je moet toch ergens naar uitkijken toch?!
Haha ja je leert de simpele dingen wel waarderen zo Damn krijg nu ook zo'n zeurderig gevoel in m'n liezen.
Hallo meiden, Pffffff wil niet meer! Zijn er van mijn clubje op zwangerschapsgym al 3 bevallen! Ik ben jaloers en ik wil ook....NU! Roosje...die onzekerheid word ik ook gek van, ik wil leuke dingen doen zodat de tijd snel gaat, maar ik wil ook niet teveel vooruit plannen. En spreken die peuters dat met elkaar af dat ze lekker dwars zijn? Pffff vooral rond etenstijd is het gezellig. Dochterlief wordt moe (en mama dus ook) en gaat lekker tegendraads doen. Heel vermoeiend als je hoogzwanger bent... Ik moet morgen naar de VK, ben benieuwd.
Ik wil ook niet meer! Buik doet zeer, liezen doen enorm pijn (kan mijn benen niet eens normaal optillen), ben moe en sjaggie. Heb last van onrustige benen en nu ook van maagzuur. Nou, morgen weer een dag en daarmee weer een kans!
Nieuws! Vliezen gisteravond laat gebroken. Steeds weeen, maar nog wel zodanig dat ik dit berichtje op de valreep aan jullie kan typen tussendoor....haha of snif. Het begint eeindelijk. Ik heb er iig niet meer van kunnen slapen, want zoveel pijn deed het dan ook wel weer. Iig moet ik nu binnen 24 uur bevallen anders wordt ik overgedragen aan de gyn en het ziekenhuis. Wish me luck en ik meld me weer als mijn kindje er goed en wel is.... Sterkte ladies...die laatste loodjes wegen zo zwaar en dat geldt natuurlijk niet alleen voor de bevalling. Ik sta nog maar aan de start daarvan...maar ben blij dat het eindelijk zover is nu.... Tot later!
@Roosje1969 Hehe! wel super nieuws op de vroege ochtend...heel erg veel succes en doe maar rustig aan met posten geniet maar eerst van je kleintje! Hier slechte nacht again nu ook last van mijn litteken van de keizersnee...trekt een beetje zeker als ik hoest (licht griepje onder de leden denk ik) heeft daar nog iemand ervaring mee?
Roosje...wat een goed nieuws! Heerlijk voor je meid! Veel succes met de bevalling en laat ons iets weten zodra je kan meid! Hier nog steeds niks aan de hand.....als ik maar niet de 42 weken ga halen, duurt nog zooooooooo lang...
Mogguh Laatste Loodjes Ladies ! (oftewel L3...of een andere meer funky naam ) Spannend hoor Roosje! Ik houd het forum in de gaten, ben reuze benieuwd! Ik vandaag vroeg uit de veren want zometeen komt er iemand voor de intake van de kraamzorg. Viel gister pas weer laat in slaap. Tegenwoordig zit mijn ritme zo dat ik er rond een uur of 4 uitga voor 1 grote megaplas en dan duurt het minstens een uur voor ik de slaap weer kan bevatten. Erg leuk dus. NOT. Maar het in en uit bed gaan gaat nu wel gemakkelijker want mijn lieve paps en mams waren zo goed om gister het bed op kratten te zetten. Wat een verademing! Ik heb zo'n superlaag Ikea bed namelijk. Ik moet zeggen dat ik ondanks de korte nacht redelijk wakker ben dus daar ga ik gebruik van maken. De wasmachine drait al en zo maar eens de woonkamer een beurt geven en beginnen met het opzetten van de box. Gelukkig doen mijn heupen/benen/billen nu niet zeer.
roosje: goed nieuws, spannend, heel veel succes ! Hier vannacht ook goed geslapen, normaal iedere 2 uur naar de wc en nu maar 2 x om de 4 uur, en normaal word ik altijd wakker als mijn vriend opstaat?!? nu dus niet, ik schrok om 7.10 wakker en sloeg naast me, he je hebt je verslapen, oh nee je bent al weg haha! Rare gewaarwording als je altijd wakker wordt. Even genieten van het mooie weer, vanavond is het weer over geloof ik, ga lekker de paarden in de wei gooien toedels!
@melloncollie hier hetzelfde deze nacht haha naast harde buiken ook zo leuk :s maar ook hier draait de wasmachine al op volle toeren en heb de woonkamer even helemaal opgeruimd ramen tegen mekaar open kleine djamai verzorgd en (nog ) niet al teveel pijn dadelijk alles wat afstoffen en de vloer doen want moet vanmiddag nog werken meer zit er niet in en mijn handen jeuken zooooo vreselijk snik vandaag man voor het eerst op zijn nieuwe baan ben zo blij dat hij door de selectie is gekomen en dat zonder diploma`s! Hij is nu opzichter van het cultureel centrum hier in het dorp dus ideaal plus de uren zijn geweldig goed voor ons gezin 8 uur beginnen (oudste twee kids hebben om kwart voor 8 de bus ) en om 16 uur klaar (kids zijn om 16 uur terug thuis) er valt echt een last van mijn schouders wist echt niet hoe ik dat in de ochtend allemaal moest gaan redden met de BV en schoolgaande kids plus eentje van 1 om over in de namiddag het koken plus de combi van 4 kids waarvan 1 bv te combineren. kan nu dus eindelijk me ook geestelijk voorbereiden op die tijd weet tenminste waar ik aan toe ben. Ikzelf zal ook nog maar 10 uur gaan werken na mijn verlof is mooi genoeg met het huishouden en de kindjes van 5-3-1 en 0 jaar toch?
Jeetje kan me voorstellen dat het een verademing is zo die nieuwe baan van je man! Lijkt me een drukke boel zo. Das toch wel fijn dat je je dan kunt gaan voorbereiden op de komst van de nieuwste telg En gewoon rust in je hoofd hebt. Hier is nog niet alles af voor de baby en dat geeft me echt veel onrust. Ik heb gewoon letterlijk een lijstje gemaakt om af te vinken. Dan heb ik overzicht....wat een superautist kan ik toch ook zijn Ja de harde buiken hier ook 's nachts. Hoef maar 1 keer om te draaien en het is feest. Ben net 3 kwartier bezig geweest en moet nu echt even uitblazen. Hier ook alles lekker doorluchten want zometeen komt de zon weer vol in de woonkamer. Van mij hoeft het allemaal niet zo warm....
Gaappp, net mijn bed uit naar een slechte nacht met veel onrustige benen. Voel mij nu wel redelijk behalve dat ik veel krampen in de onderbuik heb. Zullen wel oefenweeen zijn. Roosje, sterkte meid, ook al lees je dit nu niet meer ik stuur je via het internet alle succes toe. Hoop snel iets van je te horen. Steffie: ik vind het stoer van je hoor. Drie kindjes en de 4e op de komst. Ik ben na 1 dag met mijn 2 jongens al helemaal gesloopt, laat staan als je er drie hebt.En wast fijn dat je man die baan heeft. Ik werk 28 uur en mijn man 36 uur, maar wij werken dichtbij huis en zijn daardoor erg flexibel.Dus als er iets aan de hand is zijn wij zo thuis, of als 1 vd kids ziek is kunnen we beiden zo een dagje vrijnemen. Dat geeft veel rust. Meiden,niet te veel schoonmaken, hé. Wordt tovh allemaal weer vies. Bij mij is de schoonmaakwoede helemaal geluwd en dat is prima. Ga zo maar eens wat bellen, beetje hangen, enveloppen voor de kaartjes schrijven en dat soort kleine dingetjes. Sterkte allemaal!
Nou bij mij is de schoonmaakwoede juist net een beetje begonnen...mocht ook wel Net intake van de kraamzorg gehad. Ik kan rekenen op 3,5 uur. Ze indiceert me wel voor 6 uur maar ik ga nergens vanuit. Ze vertelde dat hier in Den Haag 175 vrouwen zonder kraamhulp hebben gezeten sinds die hele bezuiniging. in een grote stad als Den Haag....is toch best bizar. Maarja ik ken dat, ik werk zelf in de zorg dus ik snap dat ze moeten roeien met de riemen die ze hebben. Tijdens de kraamweek kan ik mijn moeder inschakelen en ook nog mijn schoonmoeder als het nodig is.
Hallo meiden, Ik mag zo weer naar de VK, ben benieuwd. @ melloncollie, wat balen dat je dus niet zeker weet of je de volle uren hebt. Hier (in het oosten) heb ik begrepen dat er wel voldoende zorg is. @ jacobien hier ook veel oefenweeen. Doe rustig aan! @Steffie, wens je man veel succes met zijn nieuwe baan. Mijn man is ook op 1-9 begonnen met een nieuwe job in onze eigen woonplaats. Ook een verademing en scheelt veel reistijd. Merk wel aan hem dat het veel energie kost al die nieuwe informatie.
@Moesje78 gefeliciteerd terug dan maar he haha ook toevallig, zo zie je alles komt toch altijd wel ergens op zijn pootjes terecht he? @ melloncollie vreemd altijd die zorg, in nl had ik voltijdse zorg was wel fijn maar was ook blij toen ze weer wegwaren hahaha Hier in belgie is dat dus helemaal niet he...of je betaald er dik voor. Je mag 5 dagen in het ziekenhuis blijven dat wel maar goed dat is ook niet alles. Wel is het vaderschapsverlof iets langer geloof zelfs met de nieuwe wet 10 dagen dus dat scheelt. Verder moet je zelf maar voor hulp zorgen :S:S en zoals ik met ons kleine inkomen kan gewoon die zorg niet betalen. maar heb het eigenlijk wel nodig denk ik zo @Roosje heel veel succes nog een keertje, of misschien ben je wel al aan het genieten van je kleintje hoop het voor je. we horen het wel maar neem alle tijd hoor meid Vandaag toch nog veel gedaan. 4 wasmachines gewassen en gevouwen, woonkamer gestoft en gezogen en gedweild, eten voorbereid en natuurlijk de kleine achterna gezeten haha hij loopt nu 2 weken en dat is echt een ramp als je dan een dag alleen bent hoogzwanger haha Maar nu moet ik 2 uur blijven zitten ben aan het werken dus meteen ff posten en beentjes omhoog. al met al gaat het vandaag redelijk niet heel veel pijn alleen de hele tijd zo een druk van onder maar is ook normaal rond deze tijd
Steffie1980, Het kraamzorgsysteem schijnt ook wel uniek te zijn in Nederland. Het lijkt me inderdaad moeilijk om zonder kraamhulp die 1e week door te komen. Je mist toch de nodige informatie. De vrouw die bij mij de intake deed, zei ook dat ze wel verwacht dat het over een aantal jaar helemaal verdwijnt die kraamzorg. Dat zou erg jammer zijn. Maar volgens mij is dat niet zo rampzalig als we denken want de doula is immers erg in opkomst in Nederland. Misschien dat die het (gedeeltelijk) overneemt? Mij lijkt het ook niets om 5 dagen in het ziekenhuis te blijven hoor. Je wilt toch z.s.m. lekker naar je eigen huis met je ukkie. In mijn idee ben je thuis ook gewoon het meest op je gemak en herstel je het snelst. Moet ik zeggen dat ik het idee dat er hier 6 uur per dag 'een vreemde' rondloopt ook niet echt superleuk vind. Het zal snel genoeg wennen maar die 3,5 uur per dag maakt me ook niet zo veel uit. Dus dan ga ik ook niet mijn best doen om er 6 uur van te maken. Ik zie wel hoe het loopt. Als de kraamhulp me maar op weg helpt met de verzorging van de baby. Het huishouden is voor (schoon)mams! Moesje1978 volgens mij moet ik dan maar gaan verhuizen Neehoor, zou echt niet weg willen uit Den Haag. Heeft zo z'n nadelen maar het is m'n thuis. Overigens net geheel zelfstandig de box in elkaar gezet. Yeah!