En Lola?? Zo stil dat kan niet anderhalf het echte werk zijn Alinea spannend succes Heerlijk een doorslaapnacht, ze had gister zo weinig geslapen was niet lekker in der vel.. Vanmiddag komt iemand melk ophalen ( ik heb overproductie en doneer bv) en verder huisje poetsen, zaterdag jarig
Lola: succes! Fidel:wat super dat jij bv doneert! Hier weer een goed nachtje gehad. Ik geniet nog maar even van mijn doorslaapnachten.
Fijn dat jullie goed geslapen hebben, hier ook wel redelijk..... Zometeen samen met de kraamhulp douchen....
7:00 is de kleine man geboren! Wat viel dat mee zeg. Wel knoeperts van rugweeën. Maar in 8min persen was hij er dan! De kraamverzorgster was net 2min te laat. De vk is gelukkig vanaf 5 uur gebleven. Zo fijn dat hij er is B.ram!
Gefeliciteerd lola!! Fijn dat het is meegevallen.. 8min persweeen wat een geluk.. Bij mij duurde het nog 2uur!!! Geniet van je kleintjee
Hi lady's Hier al een vraagje van mij De kleine is volgens mij verkoude aan het worden, ze niest ook steeds en heeft snot in het neusje waardoor ze onrustig ademt en beweegd. Vk gebeld en moest kopje lauw warm water met 2 theelepeltjes zout mengen en in ieder neusgaatje 1 druppeltje doen. Ze slaapt nu weer ff en gaat beter.. Pfff wat eng zeg Maar heeft iemand van jullie nog tips? Was lichtelijk in paniek, zelfs ml hihi.....
Vlinder het vele niezen is trouwens heel normaal, daar moeten de kleintjes echt aan wennen, stof komt natuurlijk niet voor in de buik!! Mocht het echt verstopt raken, bedje schuin zetten ( boek eronder), ui op kamertje. En je hebt ook van die snotuitzuigers, bij de drogist moeten die volgens mij wel verkrijgbaar zijn en anders een babyzaak Let erop met kraamvisite, je mag best vragen als ze bellen om langs te komen of ze verkouden zijn, zo ja mag je het best uitstellen, gezondheid van je kleintje gaat voor. ( mensen met koortslip altijd weigeren!!) Zelf natuurlijk even vaker handen wassen en dan gaat het helemaal goedkomen ( hoop niet dat ik te bemoeizuchtig overkom) Dank je wel, thja ik heb eenmaal nog steeds overproductie, de vriezer puilde uit en om het weg te spoelen dat vond ik echt zonde!! Ehh niet om op te scheppen maar ben er echt trots op, meer als 100 L gedoneerd !! Zo mijn spookje was actief, ontzettend last van der kiesje, voor het slapen gaan al een zetpil gegeven, paarse wangen dat beloofde weinig goede, en nu net nog eentje, gillen gillen gillen, rustig bij mama op der buik, maar als ik maar even bewoog was het weer helemaal mis, dus zetpil flesje, plekje ingesmeerd met multilind en volgens mij slaapt ze nu weer dus ik zoek ook mijn bedje op !!
Vlinder: niezen is idd normaal. Ze moet ff dat slijmpropje verliezen. Ik kreeg in ziekenhuia zoutspray. Ineens kwam er met niesje wat extra mee en was "verkoudheid" over. En daarna is niezen ook doodnormaal en mega schattig . Fidel: aaaaaah heeeeerlijke wangen!!! Super poepig!
Hoi Dames Vaak doorgeslapen de laatste tijd. maar nu na t plassen klaar wakker. lola gefeliciteerd fidel leuke foto