Hoi onze dochter wordt zaterdag 2 jaar! Ze wordt natuurlijk door iedereen verwend en ook door ons. Nu kwam net mijn vader langs en gaf 200 euro maar weet gewoon niet wat ik er voor moet kopen want ze krijgt al heel veel. Wat krijgt ze zaterdag/zondag -Houten keuken met toebehoren,snijplank enz -loopfiets -kassa -prinseesentel -hondje(nep) En nog dingen die ik niet weet. Wat is nou echt een leuk kado waar ze langer mee doet? Ik zat zelf aan een computer van vtech te denken maar volgens mij is ze daar nog echt te jong voor? Ze speelt dagelijks op de ipad en weet precies hoe het moet. Dus alle tips zijn welkom.
- step met 2 achterwielen - echte fiets met zijwielen - knutsel spullen - klei set - houten puzzels - vtech speelgoed
Waarom niet op d'r spaarrekening? Ze is toch wel overstelpt met kadoos.. En evt kun je er bijv van het voorjaar een nieuwe fiets van kopen of gewoon op de spaarrekening laten..? Maar als hij nu 200 geeft... Is er een redelijk risico dat hij van het voorjaar graag een fiets zal geven *grinnik* Grootouders.....
Ik weet niet of je een tuin hebt? Wij hebben ons dochtertje voor haar tweede verjaardag een glijbaan, zandbak en een speelhuisje voor in de tuin gegeven.
Step,klei en knutsel dingen krijgt ze dus ook al. Tja haar spaarrekening is al behoorlijk groot,komt aardig in de buurt van ons.(wij sparen behoorlijk) Ze heeft meer gehad van opa er is dus al een deel naar haar spaar gegaan. Dus zoek dus echt een kado. Van haar andere opa heeft ze een loopfiets gehad en heb nog 60 euro over daar krijgt ze nog kleding voor. Fiets krijgt ze voor haar 3de verjaardag of idd krijgen we waarschijnlijk ook. Kleine kado's bewaar ik voor sinterklaas.
speelhuisje en glijbaan heeft ze al. Zat te denken aan een speelwatertafel maar dat vond me vader niet leuk omdat het winter wordt
Als het toch wat mag kosten: Souza for Kids - Souza verkleedkleding meisjes - KidsFavorites.nl Chique verkleedkleren! Droom van elk meisje toch?
pfff wat een bedrag! Tuinspeelgoed heeft ze voorlopig niets aan, we gaan de winterperiode weer in. Slee anders? Maarja dat kost hooguit 50 euro, heb je er nog 150 over. Al Duplo? Playmobil 1-2-3? Little people?
Tja door mijn vader wordt ze altijd behoorlijk gespekt met geld. Heb heel me babyuitzet gehad en nee niet het goedkoopste,schaam me als bedrag moet vertellen. slee heeft ze van vorig jaar nog. Ik zat naar de vtech storio te kijken is het wat? Weet dat het vanaf 3 is maar is wel iets waar ze langer mee doet en eerste jaar samen met ons? Little people heeft ze heel veel van,wij wilde eerste het prinsseskasteel kopen maar 60 euro vind ik te duur voor dat speelgoed dus heb het van de week gekocht op mp voor 12.50
Zo te horen heeft ze alles al wat ik voor een 2 jarige zou kunnen bedenken.. Poppenhuis misschien (al is ze daar ws nog wat jong voor), poppenwagen, meiden-treinset (duplo).. Maar anders zou ik het ook sparen of bewaren tot het weer mooi weer wordt.. Trampoline ofzo?
We hebben besloten om van little price het vliegveld te kopen. De rest liggen we weg om over een tijdje een peuterker te kopen. We verkopen regelmatig dingen waar ze niet mee speelt dus het staat niet helemaal vol Bedankt allemaal
Een fauteuiltje met haar naam erop. Kinderfauteuil Ricus Mini Design kinderstoel, kinderfauteuils, kinderbankje Je zult er nog wel op moeten wachten, maar wat ons betreft de moeite waard en onze dochter helemaal verzot op haar stoeltje!
Dat wordt toch gewoon kopen om het kopen? Zet dat geld lekker op de bank, dan heeft ze er later wat aan ipv het uit te geven aan onnodige rommel.
Is het een poppenmeisje? Als dat zo is is een groot houten poppenhuis wel heel erg leuk. Je hebt hele leuke van kidkraft (als het toch wat mag kosten) en ze heeft er lang iets aan. Deze bijvoorbeeld: Houten Poppenhuis Kidkraft Savannah 65023 | Poppenhuis Specialist Onze dochter vraagt er nu al een tijdje om, maar ze krijgt hem van opa en oma met sinterklaas.
Overleggen of je het mag besteden aan een mooie winterjas, nieuwe schoenen, en wat een opgroeiend kind zoal nodig heeft. En dan elke keer opa ophemelen en bedanken en laten zien wat je van het geld hebt gedaan!
Poppenhuis is echt gaaf! Ze krijgt van ons het keukentje van kidkraft. Goed idee voor volgend jaar. We hebben het vliegveld van liitle people gekocht. De rest is voor haar peuterkamer. En over het sparen we sparen al genoeg voor haar (wij,opa's)als we zo doorgaan moet ze dalijk belasting erover betalen of is dat niet met kinderen? En het kopen om te kopen is ook echt onzin vraag gewoon advies. Ze krijgt 3 grote kado's de rest klein (familie,vrienden dus vind het wel meevallen. ja ik weet dat ze kleine kado's krijgt omdat ik zelf een box heb gemaakt bij een speelgoedwinkel. Ze is jarig dus mag lekker verwend worden. Keuken van ons Loopfiets opa(schoon) Vliegveld (opa)