bij mij lag mn meisje ook in stuit met 20 weken trouwens.. en met 16 weken ook trouwens ( niet dat t erg is ze heeft nog genoeg tijd om te draaien natuurlijk) ..maar de 21ste febr naar de vk.. maar krijg toch vast nog wel een echo om te zien of ze gedraaid is? of kunnen ze dat heel goed voelen? ik doe ook zoiezo nog een pretecho omdat ik gewoon heeel nieuwschierig ben
bij mijn 2e was mijn bmi te hoog, dan krijg je nog een groei echo! Onze zoon lag tot 35 wk in stuit, kunnen ze idd voelen, heb voor de zekerheid met 37wk nog een echo gehad. Nu wil ik ook nog een echo rond de 37 weken, omda onze zoon een sterrenkijker was en scheef lag.
ik heb ook een te hoog bmi en ik krijg dadelijk vanaf week 24 of 28?? discussie vriend en ik elke 2 weken een echo
Hmm ik hoorde dat standaard een 32 weken echo wordt vergoed sinds dit jaar. Maar vind t nergens terug...
Volgens de site van mijn VK krijg ik nog een groei echo en een liggingsecho na 34. Beide worden in overleg gepland wanneer.
Bij onze vk staat er een echoapparaat in de praktijk dus heb al vele echo's gekregen. Vooral als mijn zoontje meegaat vinden ze altijd wel de tijd om toch even een echo te maken zodat hij een beetje kan volgen hoe de baby groeit... vind ik natuurlijk helemaal niet erg. En hier wordt ook een groeiecho aangeboden vanaf de 33 ste week maar dan wel op het echocentrum.