Wow mn tel. Is echt traag met reageren.. Snoopy gezellig! Wat sportief zeg! Ik kan 't sporten niet aan, kost me te veel energie en moet daar dagen van bij komen. Moet voor revalidatie therapie 1.5 uur in de week sporten. En dan ben ik al bekaf!
Je moet voldoende eten om je stofwisseling op gang te houden. Dus ontbijt + middag- en avondeten en 2-3 gezonde tussendoortjes. 's Middags best ook groentjes of soep bij je boterhammen. Zo heb ik het altijd geleerd (dietiste, bodystyling, infraligne). Wil je het overzicht wel mailen hoor honeyy.
Hoihoi! Mag ik met jullie mee kletsen? Mijn bedoeling is om vanaf morgen te starten met alleen nog maar water drinken, en niet meer te snoepen.. en ik denk binnenkort starten met weightwatchers online.. Ik weeg *schaam* ik ben bang, tegen de 105/110 kilo.. Daarbij ben ik wel 189 lang, maar nog maar 20 jaar! Ik móet dus echt afvallen.. Eigenlijk wil ik ook erg graag sporten.. alleen niemand in de buurt die mee wil, en alleen.. nee dat doe ik dan weer niet zo snel! Ik hooop toch echt er minimaal 20 af te krijgen, maar 30 mag ook wel.. zijn er nog meer dames die zoveel willen afvallen?
Ik heb nog geen weegschaal in huis.. maar deze zal ik deze week ook maar eens aanschaffen! Eigenlijk is de weegschaal mijn vijand, maarja.. om af te vallen wil ik het natuurlijk wel een beetje bijhouden!
ik zit trouwens wel bijna altijd op mn mobiel dus bijdeze, mijn nederlands is goed,alleen werkt mn tel nooit mee
ik stond er vanochtend ook op 84.5. halve kilo verschil met gisteren. Vandaag gegeten: vanochtend twee crackers met pasta (ik lust geen hartigheid 's ochtends), en net twee crackers; eentje met kaas en iets tapenade, de ander met pindakaas. Zo en nu ist voorlopig dus weer gedaan met eten........jammer hoor. Zo maar een kopje koffie. Ik heb gisteren eens bekeken via weight watchers hoe het daar gaat. Nu je kunt een puntentotaal berekenen bij mij was dat 30. Maar je telt dus de cracker apart, een thelepeltje boter enz. Al met al zat ik met mijn vier belegde crackers, banaan (o punten) en een fatsoenlijke avondmaaltijd rond de 30 punten.Dus WW lijkt wel gebaseerd op weinig calorieen, alleen kun je dus zelf beslissen wat je eet. Als je een zak chips eet, ben je je hele puntentotaal kwijt haha.
Ik heb me vanochtend ook gewogen, 77,8 OEPS! Ik woog een week geleden nog 74... slik. Ik geef de schuld maar aan de paashaas en zijn eitjes . Vannacht erg veel last van mijn buik gehad... eigen schuld, motiveert wel weer... Vandaag even een flinke balansdag: o: boterham banaan (Lisa wilde de 2e helft van de banaan niet meer en weggooien vind ik echt zonde), 200ml halfvolle melk (met scheutje suikervrije limonade) t: 1,5 peer (Lisa wilde haar 2e helft niet meer ), water, 2 letterkoekjes l: boterham met light cheddar, water t: 2 zuurtjes Echt nog weinig op dus vandaag, gelukkig heb ik niet zo'n honger of zin om te snaaien. Morgen misschien nog zo'n dagje en dan ga ik weer gewoon eten. Zometeen nog iets tussendoor, denk dat ik een boterham met gestampte muisjes neem, redelijk gezond (brood) en in gestampte muisjes zitten niet veel calorieën. Vanavond broodje hamburger, wordt dus maar 1 broodje, met ui en light cheddar. Vanavond tussendoor misschien een rijstwafel met smeerkaas ofzo. Heb wel 48+ smeerkaas, ik vind de 20+ niet lekker. Als boter op brood heb ik trouwens altijd twenty four, zitten weinig calorieën in. Ik wilde vanmiddag met de kinderen gaan plassen stampen, maar ik denk dat Lisa niet meer wil... die is vanochtend al plassen stampend op haar gezicht gevallen en een beetje zielig (inclusief schaafwond op haar wang). Misschien kan ik haar nog wel verleiden als ik haar hand vasthoud, ik denk dat Eva er wel heel veel zin in heeft. En dan zijn we ook lekker buiten en lekker in beweging. Ik heb alleen helaas even mijn winterjas niet, die heeft de paashaas verstopt bij familie in Nieuw-Vennep (kreeg dus een berichtje van hun dat de paashaas mijn jas had verstopt )
Gaan we trouwens nog een lijstje/tabelletje bijhouden met de gewichten per week? En een bepaalde weegdag?
Ik heb tot nu toe op Ontbijt 2 tarweboterhammen met filet american+2kopjes koffie tussendoor 2manderijnen en kopje thee nog geen lunch op,net boodschappen gedaan.had geen brood meer en had gewerkt vannochtend. Dus zometeen 2volkoren boterhammen met kipfilet en zo glas limonade. Wegen: 1x in de week, hoe t uitkomt.
hier de score + 1 banaan. Wegen: iedere week gaat me niet lukken hihi, ik ben veel te nieuwsgierig...... Maar wekelijks de vorderingen bijhouden lijkt me een goed idee. Op welke dag willen jullie dat doen?
Ontbijt: 3 kleine potjes petit gervais (geen tijd om brood te smeren) Middag: 3 bruine boterhammen (1 kaas, 2 zwarte woudham), kerstomaatjes Tussendoor: peer en chocola. Jaja, de eerste dag al gezondigd. Man had lekkere chocola gekregen op het werk en ik kon er niet aan weerstaan. Maar heb het beperkt gehouden en had ook alles kunnen opeten . Avondeten: weet ik nog niet Gisteren heb ik heel impulsief de beslissing genomen om hier mee te doen. En merk dat ik er nog wel wat moet inkomen. Ik heb vandaag meermaals al gedacht: het lukt toch niet, zet dat uit je hoofd, zo stom om weer eens zo positief te zijn om dan over een paar dagen weer te stoppen,... Maar ik ga proberen dat stemmetje niet teveel aandacht te geven! Dadelijk calorieën maar eens ingeven als ik gegeten heb. Weegdag maakt me niet zoveel uit. Enkel zaterdag vind ik niks aangezien we vrijdag frietjes eten . Lijstje is wel een goed idee. Oh en vergeet ik nog te zeggen dat ik me gewogen heb. Maar dat zet ik dadelijk in het lijstje .