Negatief getest 3 dagenvoor de testdatum en ben toen gestopt met de bollen. Niet getest meer. Ben 3 dagen later ongesteld maar heb vrij heftige buikpijn en weinig bloedverlies. En ook oud donkerrood bloed. Ik heb dit nooit eerder gehad zo weinig. Nu zelfs bijna gestopt. Wel vaker tp niet gelukt en bloed danals een rund zeg maar. Ook mijn gewone menstruatie is vrij heftig. Toch geen buitenbaarmoederlijke zwangerschap ??
Ik zou even een testje doen. Als die negatief is ben je niet zwanger (ook geen buitenbaarmoederlijke zwangerschap). Je lichaam kan elke keer anders reageren op de medicatie.
Als je een buitenbaarmoederlijke zwangerschap zou hebben, zouden je testen positief zijn. Waarom heb je drie dagen voor de testdatum getest en ben je toen al gestopt met de Utrogestan? Of moest je langer dan normaal wachten om te mogen testen? Succes met de volgende ronde!
Hi jippie Ik ken mijn lichaam en 3 dagen nog geen streep dan ben ik niet zwanger (heb wel een dochter en teste toen vrij snel een dikke streep. Ik ben daarom gestopt want onnodig je tegenhouden vind ik een beetje onzinnig.......... Ben inmiddels goed ongie en op naar ons cryo
Ik snap dat je snel door wilt gaan maar je kunt niet er niet vanuit gaan dat je bij de nieuwe zwangerschap even snel positief test als je eerste. Ik zou dus eigenlijk gewoon de bollen gebruiken zolang als voorgeschreven, op die paar dagen komt het ook niet aan.
Je kunt er inderdaad niet vanuit gaan dat je bij een volgende zwangerschap even snel positief test. De HCG-opbouw is tijdens elke zwangerschap anders. Het is afhankelijk van de zwangerschap zelf, het staat los van jouw eigen lichaam. Hier had ik bij de ene zwangerschap op de testdatum een HCG-waarde van 150, bij de andere zwangerschap zat ik op dezelfde dag op 400. Drie dagen te vroeg testen en dan aan de hand van die testuitslag stoppen met de Utrogestan is niet heel erg verstandig. De uitslag zegt op dat moment nog niks, dus daar kun je nog geen conclusies aan verbinden. Wat voor zin heeft het om dan al te stoppen, zodat je snel door kunt? Ik denk dat het belangrijker is om de poging af te maken en het een goede kans van slagen te geven. Ik zou voor de zekerheid nog een keer testen. Is hij weer negatief, dan ben je helaas niet zwanger.