Hoi hoi, Wie heeft er nog meer as donderdag eisprong? Wat een spannende week, en dan nog 2 spannende weken voor er duidelijkheid is. Groetjes
Hé Ladies, Ook hier donderdag hopelijk een eisprong... Ben deze ronde voor het eerst aan het tempen, dus ben benieuwd en het eea elkaar bevestigd. En daarna begint het lange wachten weer... Groetjes Femke
8 sept. En de jouwe? Nee dat weet je inderdaad nooit zeker haha! meestal heb ik wel mijn ei tegelijk met mijn banner.. dus ben benieuwd
Bij mij is het 10 september!! Ben dan op vakantie. Het zo helemaal te gek zijn. Ik leef met jullie mee. Succes deze week. En daarna sterkte met wachten wachten en nog eens wachten!!!!
Petrab: dat zou wel heel gaaf zijn als t dan raak is heej! Ik zou graag donderdag ook mijn eisprong hebben! Maar dit is mijn eerste cyclus na pilgebruik van 14 jaar.... Dus het ook nog best wel even duren ben ik bang! Laatste 3 dagen een heeeel licht streepje op ovulatietest te zien, maar streepje wordt niet donkerder helaas. Zullen we duimen voor elkaar? Dat wachten duurt echt zooooooooooow eindeloos
Tooske: Dat zou inderdaad te gek zijn. Ook ik heb 14 jaar de pil geslikt, maar had gelijk een cyclus van 26 dagen, dus dat zegt niets. Ik weet niet welk ov test je hebt maar volgens mij geeft de midstream ov test van sensitest (die gebruik ik) altijd een licht streepje, behalve bij de piek dan een duidelijke donkere streep. Zou gewoon blijven testen. Het wachten duurt inderdaad heeeeeel lang. maar als je er uiteindelijk iets moois voor terug krijgt is het het wachten zeker waard. Groetjes en succes.
@Petrab Ik heb mijn eisprong eergister woensdag gevoeld en gehad. Ik ben benieuwd nu wachten tot testen enzo!! Jij ook succes en alle andere ook!
suggerblossom: Ik heb hem nog niet gehad. De ovulatietesten geven nog steeds geen verhoogt lh aan. Heb last in mijn onderbuik, maar mijn man heeft buikgriep dus dat zou bij mij ook een beetje het geval kunnen zijn. Had het idee dat de test vandaag wel wat donkerder was dus hoop dat het morgen positief is en dat ik dan zondag mijn ei heb. En dan is het wachten geblazen. Spannend. Wanneer ga jij testen??
Ohhh, spannend allemaal dames! Hier heb ik denk m'n ei woensdag gehad.. Zo voelde het althans, maar voor de zekerheid nog wel een paar dagen door klussen Mijn NOD is ook 10 sep, en ik ga waarschijnlijk de 9e of de 10e testen, wij gaan de 10e op vakantie... Eerder testen wil ik niet, ben eigenlijk tegen testen voor NOD. Succes allemaal, hopen dat de zaadjes hun TomTom allemaal aan hebben staan zodat ze het ei kunnen vinden
Hoi femke11: spannend he? Heb ook de 10 e mijn NOD. Komen die dag terug van vakantie (met vrienden) en dan ga ik op maandag de 13e met mijn man (en hondje)nog lekker even op vakantie.Heb hier echt zin in en hoop dat we vakantie kunnen vieren met een positieve test. Spannend.
Ja, dat hopen we hier ook! Zou wel heel erg mooi zijn, maar ik durf er niet teveel op te hopen... Probeer een beetje nuchter te blijven, ik voel altijd vanalles en daar maak ik mezelf een beetje gek mee.. Wanneer ga jij testen?
Ik weet niet wanneer ik ga testen. Ik denk dat ik mezelf helemaal gek maak. Gisteravond was de ov test iets donkerder dan gisterochtend en de dagen ervoor dus dacht ik dat hij vandaag net zo donker als de controlelijn zou zijn ,maar toen ik vanochtend teste was de lijn bijna niet meer te zien. Ga straks nog een keer testen,maar snap er niets van. Heb wel de hele dag als last in mijn rehter zij maar denk niet dat dit van een evt eisprong zou zijn.(dan duurt het toch niet de hele dag??) heb gisterochtend de temp gemeten en deze was 36.3 en vanochtend 36.2. Dit is volgens mij ook nog geen verhoging ivm eisprong. Nou ik stop maar want ik weet het ook niet meer!!
Als de test eergister donker was en gister niet meer zou ik denken dat je ei geweest is... Maar ik gebruik geen O-testen, dus zeker weet ik het niet...Flink klussen dan maar om zeker te zijn. Bij mij verschilt "eipijn" heel erg van maand tot maand, deze maand duurde het 2 uurtjes of zo, op woensdagochtend. Soms heb ik er langer last van, soms helemaal niet. Wat zei de tweede O-test?
Heb gisteravond getest en deze was iets donkerder dan in de ochtend. Net weer getest en een heel licht streepje. (volgens mij geven de o testen van sensitest altijd een licht streepje.) Ik wacht maar gewoon af!!
Ik wel iig, maar heb niet het idee dat het raak is deze maand, we zullen zien! Andere maanden voelde ik vanalles en nu niets, dus misschien is dat juist wel een symptoom