Je moet gewoon kunnen leven en ik zou er echt geen rekening mee houden. Ik bedoel natuurlijk maak je na 22.00 geen herrie meer en s'morgens om 5.00 ook niet. Maar tussen 07.00 en 21.00 gewoon leven hoor, je kinderen willen toch ook gewoon spelen. Rekening houden met elkaar is prima, maar wel op een normale manier. Dit is zeker niet normaal en vind dat jij je al heel veel hebt aangepast.
Haha ja doeeeoeeeg! Die beste man koopt maar oordopjes van 7 tot 22:00 is geluid van je buren dood normaal. Die durven.... En anders verhuizen ze maar hoor.
Ohhhh wat ben ik blij met mijn buurman zeg!!!!! Die werkt ook in ploegen en mijn zoontje mag gewoon herrie maken. En ja mijn buurman maakt ook wel eens herrie ( harde muziek oid ) Maar we klagen niet ben allang blij dat ik mn kind niet hoef vast te binden en hij gewoon lekker kan rennen door de woonkamer en zijn speeltjes mag laten vallen zonder dat ik bang moet zijn voor een boze buurman! Overigens vind ik die eisen écht absurd! Dat je rekening houdt met elkaar oké maar jij leeft nu naar de regels van je buren in je eigen huis nota benen! Die had van mij echt een hele dikke vinger gekregen en de vraag of hij nog meer wensen heeft..
Dus als het rottig weer is en je kind kan niet naar buiten.. moet het maar stil op een stoel gaan zitten?
Ik zou zo zeggen laat ze maar lekker verhuizen. Deze eisen meen je toch niet serieus? Mijn man heeft ook verschillende diensten maar gaat echt niet eisen dat de buren daar rekening mee gaan houden. Dat je s morgens rustig doet is logisch. Maar de tijden van in bad doen en niet mogen stofzuigen? Zou ze recht in hun gezicht uitlachen bij wijze van spreken.
Je kan het ook zo zien. Je buren hebben aangegeven wat hun knelpunten zijn met geluid/ overlast en jij kan kijken hoe jij er rekening mee kan houden. Wat niet past in jullie leven geef je aan bij je buurvrouw of ga je compromissen sluiten. Nodig ze bij je uit en laat zien hoe de kinderen spelen. Dan weten ze dat je er rekening mee houdt. Je buren hebben geen kids en snappen waarschijnlijk niet dat je kinderen niet vast kan plakken. Probeer de rust en de vriendelijkheid te bewaren. Ruzie maken kan altijd nog. En ja je buren stellen belachelijke eisen.
Meid toch, zo te horen ben je 1 blok stress en dat kan toch niet door een gehorig appartement. Kan je niet een keer met hun rond de tafel? Ik vind dat jullie je erg netjes aan de regels houden, eigenlijk kan je wat horen voor dat jullie naar school gaan en naar half4 tot ze om 7 uur in bed gaan. Dat is in mijn ogen nog te overzien! Je kan toch moeilijk je kids vast op de stoel plakken. Probeer gewoon de normale dingen te doen die je altijd doet.. En anders gaan ze toch lekker verhuizen. Jullie houden rekening genoeg met hun hoor.
Draak, dat kun je toch niet menen dat je kids thuis niet mogen rennen, vliegen enz? Zitten ze dan de hele dag voor de tv? Hier zijn ze wel de hele dag bezig en gek aan het doen maar ik probeer ze 's ochtends rustig te houden (ze zijn al vanaf 6u wakker) maar dit lukt ook niet altijd. Ik vind het wel vrrelend maar als mijn oudste om 6u s ochtends een lollie eist en ik geef die niet volgt er een flinke driftbui die ik niet kan stoppen tenzij ik die lollie geef. Maar zo ver ga ik niet. Op kinderen zit nu eenmaal geen aan of uit knopje. Ik heb er een die heel slecht slaapt en dan ga ik s nahhts gelijk naar hem toe ipv te laten huilen ivm de buren. Mensen verdienen hun nachtrust. Maar overdag zijn er gewoon leefgeluiden/speelgeluiden.
tussen 22.00 uur en 7.00 uur zijn er bepaalde regels, maar daarna mag je bij wijze van de stereo op 20 zetten (niet aan te raden ) als je begrijpt wat ik bedoel. MEt andere woorden, meis wanneer ga je je leven weer in eigen hand pakken? Je wordt geleefd, zegt dat niet genoeg
jeetje dit is echt niet normaal meer... Ik vind die eisen echt veel te ver gaan. Als jij gewoon normaal je gang gaat en je kinderen gillen niet de hele dag de boel bij elkaar, zou ik een grote vinger maken naar die mensen toe. Als je bij elkaar in een flat woont kun je niet verwachten dat je niks van een ander hoort.
Ik vind het belachelijke eisen. Naar mijn mening is het normaal dat je voor 7 uur 's ochtends en na 10 uur 's avonds geen "herrie" maakt. Tussen 7 en 22u moet je gewoon normaal kunnen leven in je huis. Natuurlijk is het vervelend dat jullie gehorige huizen hebben en ik snap dat je dan iets meer rekening houdt met elkaar, maar je moet wel gewoon je eigen leven kunnen leiden. Dus naar de radio luisteren, vriendjes langs laten komen, douchen wanneer je wilt etc. Jij hebt niks te maken met hun wisseldiensten; het is belachelijk dat ze verwachten dat jij je leven aanpast aan hun werkschema. Een oplossing heb ik helaas zo 123 niet, maarik hoop wel dat je gewoon je dagelijkse gang van zaken doet naar jou zin... En niet op je tenen gaat lopen omdat je buren verschrikkelijk overdrijven...
Vind het belachelijke eisen, als ze dat willen kunnen ze beter op een hutje op de hei gaan wonen. Je mag nu niet meer leven in jullie eigen huis, kom op je hebt kleine kinderen die maken soms nou eenmaal even herrie. Zolang jij het binnen de perken houd moeten ze niet zeuren hoor. Zou lekker gaan stofzuigen, en je kids in bad doen, echt belachelijk! Wat willen ze gaan doen? Klagen bij de woningbouw (er vanuit gegaan dat jullie een huurhuis hebben) die kan ook niks doen. Zijn gewoon leefgeluiden.
Idd je moet nog wel je eigen ding kunnen doen in je eigen huis, en kinderen kan je nu eenmaal niet vast binden. Buren hier houden helemaal geen rekening met ons dus wij ook niet meer met de buren.
Ik vind die eisen best belachelijk, vooral dat voor 12 uur stofzuigen. Zoveel geluid maakt dat toch niet? Als ze toch dreigen te verhuizen dan doen ze dat toch, ben jij gelijk van hun gezeur af.
Ik hoor trouwens hiernaast ook wel eens geluiden waarvan ik denk "moet dat nou..." bv. 's ochtends vroeg heel hard muziek aan, buurvrouw werkt dus ws. doet ze die muziek even aan voordat ze gaat werken. Da's dus rond 7 uur/half 8 ofzo. Wij slapen hier dan nog, incl. mijn dochter. Maargoed, heb er nooit wat van gezegd, soms moet je ook gewoon dingen verdragen van je buren.
Als ik het zo lees mogen de buren dus wel gewoon leven en zullen jullie, jullie leven helemaal aan moeten passen Dat is gekkenwerk en onmogelijk, zeker met kinderen.
Wat een belachelijke eissen! Ik zou hier echt niet in mee gaan en gewoon je dingen doen. Als hun volledige stilte willen moeten ze in een hutje op de hei gaan wonen en niet in een appartementen complex.
Vind dat hun zich wel heel dramatisch opstellen. Als ik uit mijn nachtdienst kwam ging ik ook niet eisen van de buren dat zij stil moesten zijn. Kom op, je bent een mens, je leeft! Nog even en ze gaan klagen als je een scheet laat. Hij heeft toch niet altijd nachtdienst? Zo wel, er zijn oordopjes uitgevonden. Zijn er niet voor niets. Kinderen spelen nou eenmaal, maken geluid, moeten huilen. Net zoals jij ook jouw ding moet kunnen doen. En als hun dan de muziek hard aanzetten is ook een beetje kinderachtig gedrag. Ik zou er persoonlijk dan maling aanhebben. Je doet al genoeg, meer dan genoeg zelfs! Moet je ook je adem dan inhouden?
Dus jullie hadden eerst last van de onderburen? En zij nu van jullie? Het lijkt me eerder dat ze jullie aan het pesten zijn.. Ik vraag me af in hoeverre jij de onderburen serieus moet nemen! Want de eisen die zij stellen zijn wel heel absurd en vreemd. !