Wie kijkt er ook al zo uit naar de Hollandse nieuwe? Je kan me daar echt voor wakker maken. Met uitjes natuurlijk. Zoontje is er ook gek op. Dus nog even wachten (wanneer komen ze eigenlijk?) en we kunnen weer smullen. Ik heb echt een oprechte haringtic. Van die nieuwe kan ik er rustig een stuk of zes op hoor geen probleem.
Wel vlaggetjesdag zou 8 juni zijn had ik gelezen op internet maar heb gehoord van andere dat ze nog 2 weken gingen wegblijven
Ja dat hoor ik ook net . Ze zijn nog niet vet genoeg. Nouja, hebben ze nog twee weken een goed leven.
Mijn vriend kijkt er ook enorm naar uit, ik lust het niet, elke keer probeer ik een hapje en dan brrr
Water loopt me in me mond. Heerlijk. Laat ze maar weer snel komen. Ons meisje vind/ vond ze ook lekker.
Ik dacht altijd dat de nieuwe haring er al was. Mijn vader vertelde dat wel eens dat ze het al eerder invriezen en verkopen als nieuwe haring met de nieuwe oogst.?
Hier is papa visboer en die baalt wel van de uitstel.... Maar inderdaad nog een paar weekjes en dan zijn ze er weer!
Heerlijk, alleen zal hij dit jaar net als in 2008 wel gaan tegenvallen. Die 2 hele weken zullen hem echt niet mega vet gaan maken ofzo..
Mijn man gaat ze zaterdag halen geloof ik, en dan gaat mijn zoontje ze ook voor het eerst proberen! Ik hou er helemaal niet van!! Mijn man heeft het al weken over niets anders en de hond staat ook al te kwijlen bij de gedacht!