Nog een termijnecho?

Discussion in 'Stel je vraag aan de verloskundige' started by Eveline2007, Dec 16, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Eveline2007

    Eveline2007 Actief lid

    May 11, 2011
    139
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi,

    Weer een vraagje.
    Ik ben nu 30 weken zwanger.
    Mijn collega heeft met 34 weken nog een termijnecho gehad om te kijken of alles goed groeide en wanneer ze uitgerekend zou zijn.
    Nu heeft de gynaecoloog me bij mijn 20-weken echo verteld dat dat niet gedaan wordt (op Bonaire).
    Maar nu lees ik overal zo'n beetje dat het in bepaalde gevallen wel gedaan wordt, als je bijvoorbeeld (veel) overgewicht hebt.
    Nu weeg ik 120 kilo, dus dat is veel overgewicht.
    Denkt u dat er voor mij nog een termijnecho inzit om te kijken hoe het met de baby is, of heb je er recht op?
    Of hoef ik me er verder geen zorgen over te maken?
     
  2. Immie

    Immie Verloskundige

    Dec 17, 2006
    7,813
    0
    0
    Verpleegkundige en Verloskundige
    HOihoi,

    Een termijnecho vind plaats VOOR de 12 wkn daarna word het termijn in NL niet meer aangepast. Tot deze 12 weken groeien kindjes hetzelfde daarna gaan ze hun eigen weg, daarom zijn er allemaal verschillende maten en grotes op de wereld. In NL doen sommige praktijken een groei echo bij 30 of 36 wkn, dit zegt wat over de groei maar de uitgerekende datum word niet aangepast!

    Imke
     

Share This Page