Hallo meiden, De titel zegt het al... Wanneer zagen jullie het kindje bewegen op de echo? En hoe? Ik zat namelijk bij youtube wat te kijken naar echo's en had al eerder gelezen dat er vanaf 9 weken beweging te zien was en het viel echt op. Op de meeste echo's van 8 weken lag het kindje stil. Ik krijg een echo met 9w3d. en vraag mij af of het kindje dan al beweegt. En ook hoe het beweegt; stuipjes of echt zwemmen enzo. Ben benieuwd naar jullie ervaringen! Groetjes!
Ik zag mijn kindje met 12 weken bewegen, maar dat was bij mij tevens de eerste echo En dit waren bewegingen waarbij het leek alsof hij zijn rug strekte, beetje spastisch Tegenwoordig zie ik hem vooral schuilen zodra er iets van een machientje op mijn buik komt en draait hij dus steeds weg
Hier tussen 6 en 12 weken wekelijks een echo gehad deze zwangerschap, en bij 8,5 en 9,5 week nog geen beweging, de week erop bij 10,5 dus wel. Het kan idd al wel vanaf 9 weken, maar hoeft bepaald nog niet: ze liggen dan ook erg veel nog gewoon stil te dobberen. Per slot zijn de armpjes en beentjes dan nog niet volgroeid
Ik heb van de week een echo gehad met 9+3 en toen zag ik de kleine garnaal wel een beetje bewegen, maar meer dan een beetje wiebelen was het niet hoor.
ik had op 9 weken echo(waarschijnlijk) En toen zagen we hem ook bewegen. net alsof hij met zijn schouders iets naar voren en achter ging. was een echo bij verloskundige in opleiding dus ze kon niet vertellen hoever ik was. dinsdag weer echo!
Lieff!! Hihi.. Beetje verlegen dus. @Rozemarijke: De 9 weken is dus echt een beetje de grens, begrijp ik. Ik ben benieuwd of mijn uk al iets van plan is dan. @Amazen: Hihi... Echt de eerste bewegingen dus. Leuk joh! @Stefanie: jij mag ook weer even spieken dus. Kom je wel even melden hoe de bewegingen er nu uitzagen? ben wel benieuwd namelijk... @Saga: Een snelle jelle dus! Hahaha... Ben benieuwd wat er straks uit komt! En of hij/zij ook zo vlot met alles zal zijn.
Ok, al wat meer meiden die ook rond 8/9 weken al beweging zagen dus.. Een beetje 50/50 kans... Ik ben benieuwd!
Met 8 weken heb ik de eerste echo gehad, toen bewoog de baby al flink. Zag er een beetje uit alsof hij z'n billen in de lucht gooide. Vandaag heb ik weer een echo gehad omdat ik bloedverlies had, het is nu een enorme druktemaker. Alsof hij een feestje aan het bouwen was. Er schoot meteen ADHD door m'n hoofd, zouden ze dat al voor de geboorte kunnen vaststellen??
Hahaha... Hier ook een enorme druktemaker in de buik gehad, maar hoe vroeg die ermee begon weet ik niet. Geen ADHD-er, maar nog steeds erg energiek. En mijn jongste dochter was ook echt aanwezig in de buik en nu ook een pittige tante, dus bereid je maar voor... En leuk dat de andere beebs ook al snel aan het rondzwemmen waren. Ik ben benieuwd wat mijn uk van plan is. De jouwe lag met 8+4 nog heerlijk relaxt te dobberen, Suzetje.. Misschien sliep hij/zij net en begon de drukte 30 minuten later pas.
hoi, er is een artikel geschreven dat adhd eigenlijk niet bestaat. vaak als het kindje heeeeel druk is in de buik heeft het te maken met de voeding. je zal het ook zien in het dagelijks leven. als je kindje rond een jaar of 3 is en dagelijks cola krijgt. op den duur kan het kindje niet meer zonder en is verslaaft aan die suikers. de suikers die in cola zitten doen iets in de hersenen. waardoor er dus een variant van adhd kan ontstaan. ik heb dit ook maar gelezen hoor dus in hoever het waar is weet ik niet, maar ik geloof er wel heilig in dat cola uit den boze is